پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

پیمان معادی با داریوش مهرجویی به توافق نرسید

peyman

پیمان معادی با داریوش مهرجویی به توافق نرسید

شبکه ایران: جهانگیر کوثری تهیه‌کننده فیلم «اشباح» با تایید این خبر به ایسنا گفت: با وجود میل باطنی نسبت به حضور پیمان معادی در پروژه «اشباح»، نتوانستیم با ایشان به توافق برسیم و نظر ایشان را برای بازی در یکی از نقش‌های اصلی فیلم جلب کنیم.

وی ادامه داد: تلاش زیادی بکار بردیم اما پیمان معادی نپذیرفت،امیدواریم که برای پروژه‌های بعدی این امکان فراهم گردد. چون اعتقاد دارم پیمان یکی از استعدادهای خوب بازیگری است که جنس بازی روز را در سینما می‌شناسد و می‌تواند برای هر پروژه‌ای مثبت واقع شود.

فیلمبرداری «اشباح» ۲ آذر ماه در شهرک زیبادشت در محمدشهر آغاز شده است و همزمان حسن حسن‌دوست تدوین آنرا آغاز خواهد کرد تا فیلم به جشنواره‌ی فجر برسد. امور فنی و صدای اشباح در استودیو روشنا انجام خواهد شد.

این روزها دست‌اندرکاران «اشباح» در حال انتخاب بازیگری هستند برای نقشی که پیمان معادی قرار بود،بازی کند. در جدیدترین ساخته‌ی داریوش مهرجویی، مهتاب کرامتی، حسن معجونی، مهدی سلطانی، ملیکا شریفی‌نیا، هنگامه حمیدزاده و امیرعلی دانایی جلوی دوربین محمود کلاری می‌روند.
«اشباح» به تهیه‌کنندگی داریوش مهرجویی و جهانگیر کوثری ساخته می‌شود و محصول سازمان سینمایی «بارانک» است. در خلاصه فیلمنامه «اشباح» آمده است: «تیمسار سلیمانی که درگیر مسائل حاد زندگی است با همسر خود دچار مشکلات عجیبی می‌شود. سارا در کشاکش زندگی پرتلاطم با تیمسار به فکر رهانیدن خود از زندگی است و در تقابل عشق و عقل که در قاموس مقررات جاری او نمی‌گنجد. دایی‌بابا وکیل خانواده در تلاش برای آرام کردن اوضاع است. از سوی دیگر معمار برای اهداف خود شرایط سختی را برای تاجی خانم و دخترش به وجود آورده است. مازیار نیز پس از آمدن به ایران درام‌های تازه‌ای را رقم می‌زند و اهالی خانواده چون شبح‌های سرگردان به دنبال خلوت‌های زندگی خود می‌گردند».


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟