پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

مهتاب کرامتی در بیابانهای کاشانک+عکس

فیلم سینمایی «ناخواسته»به عنوان نخستین فیلم برزو نیک نژاد از اوایل آبان ماه امسال در قم کلید خورد و سپس گروه در کاشان، نائین و انارک، به فیلمبرداری پرداختند. این روزها نیز کار تولید در لوکیشن های خور و بیابانک پیگیری می‌شود. گروه در روستای گرمه واقع در خور کار فیلمبرداری را پیش می برند.

bbxepl3s3uqi0ry1tt8

 

مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهدی فقیه، محمد سید زاده و فرهاد قائمیان بازیگران این فیلم هستند و بزودی یک بازیگر شاخص دیگر نیز به گروه خواهد پیوست.بازی مهتاب کرامتی و مهدی فقیه در این فیلم به پایان رسیده و سکانسهای فرهاد قائمیان نیز به تازگی فیلمبرداری شده است.این فیلم یک اثر جاده ای است و مضمونی درام و عاشقانه دارد و همین جریان فیلمبرداری که در جاده های مختلفی انجام می‌شود، گروه تولید را با سختی هایی مواجه کرده که با تلاش شبانه روزی طبق برنامه ریزی ها پیش می رود.

محمد حسین لطیفی تدوین همزمان فیلم را انجام می دهد و طی روزهای آینده نیز آهنگساز پروژه انتخاب می شود تا برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده شود. سازندگان به جای خلاصه داستان این متن را در اختیار رسانه ها قرار داده‌اند: هر از گاهی اتفاقاتی می افتد، خوب، بد که اگر جاده زندگیمان را تغییر ندهد، پیچ و تابش گریز ناپذیر است. ما خواسته، کاری می کنیم برای دوری از ناخواسته های سر زده، ولی گهگاه سرنوشتمان رقم می خورد، با همین ناخواسته ها.
image635209812

مهتاب کرامتی در بیابانهای کاشانک

تهیه‌کنندگی فیلم «ناخواسته» را محمد حسین لطیفی و سید امید سید زاده بر عهده دارند. برزو نیک نژاد نویسندگی سریال «دودکش» را بر عهده داشت که ماه رمضان امسان روی آنتن شبکه یک رفت. او سالها به عنوان دستیار نیز با چهره های مطرحی در تلویزیون چون ابراهیم فروزش، سعید سلطانی، محمد حسین لطیفی و سیروس مقدم همکاری داشته است.
سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از: مدیر فیلمبرداری : مسعود سلامی،طراح صحنه و لباس : محسن نصرالهی،صدابردار : علیرضا غفاری نژاد،طراح گریم : ایمان امیدواری،مدیر تولید : مهدی چراغی،دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : احسان سجادی حسینی،مدیر روابط عمومی:هادی داداشی،مدیر تدارکات : آرش صالحی،دستیار اول فیلمبردار: مصطفی سیفری ،منشی صحنه : محمد حسین گل فشان،عکاس : محمد بدرلو،گروه فیلمبرداری : امید رخ افروز،هادی منوچهر پناه،کیوان عبداللهی ارجمند،مهرداد کاظمی، احمد صادقیان،دستیار دوم کارگردان : نوید صلاحی،گروه صحنه و لباس : جواد فاضلی،جواد داودی،سامره جوانمرد،گروه گریم : میثم قراگوزلو، سمانه مرادیان،گروه تدارکات : محمدرضا آهی، ابوالفضل لطفی،حامد آزادی،محمدرضا حق گو.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟