پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

عکس : کی و کجا نمایش پژمان جمشیدی و بهاره رهنما را ببینیم؟

“بادی که توراخشک کرد، مرا برد”به کارگردانی علی نرگس نژاد از ۲۷ آذرماه درتالارحافظ اجرا خواهد شد. نرگس‌نژاد که پیش از این نمایش «خانه سربی» را روی صحنه برده است، این‌بار قرار است از چهره تازه وارد تلویزیون، پژمان جمشیدی در نمایش خود بهره بگیرد. پیش از این قرار بود تنها نمایش «مخمصه» در تالار حافظ روی صحنه برود که با تغییر زمان اجرای این نمایش، نمایش «بادی که تورا خشک کرد، مرا برد» در جدول برنامه‌های تالار حافظ جای گرفت.

nj2v3qupzkzvx3f23na

 پژمان جمشیدی و بهاره رهنما

جمشیدی پیش از این درباره حضورش در نمایش «بادی که تورا خشک کرد، مرا برد» گفته بود: «من خیلی تئاتر می‌بینم و خیلی دوست دارم. به اعتقاد من تئاتر همانند فوتبال است، چراکه در تئاتر مانند فوتبال شما مستقیم با تماشاگر در ارتباط هستید و نفس به نفس آن عشق و محبت را می‌گیرید. وقتی علی نرگس‌نژاد به من پیشنهاد داد، نتوانستم این پیشنهاد را رد کنم، اهالی تئاتر به این موضوع حساس هستند و شاید هرکسی را به راحتی در جمع خود نپذیرند.»

نمایش «بادی که تورا خشک کرد، مرا برد» با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیط ۲۰ هزار تومان قرار است از ۲۷ آذر ماه تا ۲۷ دی ماه هر روز ساعت ۱۸:۳۰ در تالار حافظ روی صحنه برود

طراح،نویسنده و کارگردان: علی نرگس نژاد

بازیگران: بهاره رهنما،پژمان جمشیدی

دستیار کارگردان: مریم جلالیان
طراح صحنه و لباس: علی نرگس نژاد
آهنگساز: پریا قاسم خانی
مدیر صحنه: رضا اکوانیان
عکاس :‌مانی لطفی زاده
روابط عمومی و تبلیغات: ساحل کریمی
طراح پوستر و بروشور : اشکان چگینی
طراح نور :

زمان : آذر و دی ۹۲
مکان : تالار حافظ
خیابان حافظ خیابان استاد شهریار (روبروی تالار وحدت )‌ تالار حافظ ۶۶۷۴۳۳۵۷


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟