پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

تلخند هانیه توسلی به پرسش‌ های نامربوط

نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی «دهلیز» با حضور کارگردان فیلم بهروز شعیبی، تهیه کننده محمود رضوی و هانیه توسلی بازیگر فیلم در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر حضور قابل توجه مخاطبان، تعدادی از نمایندگان رسانه هم حضور داشتند و متاسفانه گاف اصلی مراسم هم توسط یکی دو نفر از همین خبرنگاران کارنابلد رخ داد.

umlzs7kxa2a20e412kt

بعد از نمایش فیلم و به هنگام نشست پرسش و پاسخ یکی دو نفر از به ظاهر خبرنگاران با پرسیدن پرسشهای بی ربط به موضوع فیلم که البته به نظر می آمد مجالی برای به رخ کشیدن اطلاعات سینمایی باشد سعی کردند خودی نشان دهند اما مکثهای بهروز شعیبی و از آن سو واکنشهای بی کلام هانیه توسلی سبب شد این دو نفر خیلی زود متوجه قضیه شده و تغییر مسیر دهند. توسلی در برابر پرسش یکی از این دو نفر به سختی توانست خودش را کنترل کرده و جلوی خنده هایش را بگیرد.

now8fokcicf151pohepb

بهروز شعیبی کارگردان «دهلیز» تا جایی که می شد سعی کرد با بیانی محترمانه به پرسشهای مخاطبان پاسخگو باشد و از آن سو محمود رضوی تهیه کننده کار هم هرازگاه نظراتی را درباره فیلم ارائه می داد.

af3q6dk3j2hdyeleddhp

در پایان مراسم شعیبی گفت:«همه آنهایی که علاقه دارند به زنی جوان که به جرم قتلی غیرعمد ابتدا به اعدام محکوم شده و بعد با رضایت ولی دم بایستی با پرداخت دیه از اعدام رهایی یافته، کمک کنند ساعت ۲۰ دوشنبه سینما آزادی باشند تا در مراسم گلریزانی که برای پرداخت هزینه دیه برگزار می شود شرکت کنند.»

q9kvyr6eyiu4ius88v4y


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟