پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

بازیگری که با پارتی بازی پدرش در سریال ها بازی می کند

نامه نیوز در مطلبی تند و تیز به بازی های مجتبی رجبی معمار در سریال های شبکه ۵ پرداخته و گفته است که این بازیگر به واسطه حضور پدرش در مقام ریاست شبکه پنج تلویزیون به زور نقش‌هایی را در سریال های این شبکه گرفته است! آنچه در ادامه می‌آید گزارش نامه نیوز است و قضاوت اینکه این بازیگر تا چه اندازه تواناست و یا صرفا به لطف پدرش وارد این عرصه شده است با شما: «شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازیگر به واسطه حضور پدرش در مقام مدیر شبکه ۵ این حق را به خودش داده تا در سریال های مربوط به این شبکه حضور داشته باشد.

1

بازیگری که با پارتی بازی پدرش در سریال ها بازی می کند

حتما در مورد ورود برخی بازیگران به این حرفه چیزهای زیادی شنیده اید. چه بسیار بازیگرانی که به مدد حضور پدر، مادر و یا دیگر اعضا خانواده خودشان پا به عرصه سینما و تلویزیون گذاشته اند. پگاه آهنگرانی ، باران کوثری ، گلشیفته فراهانی ، رضا داوودنژاد، برزو ارجمند و خیلی افراد دیگر همگی به مدد تولد در خانواده ای هنرمند شانس بازیگری را پیدا کردند و اگر نخواهیم از حق بگذریم اغلب آنها هم در حوزه خود موفق بوده اند.

 2

3

اما بشنوید از بازیگری جوان به نام مجتبی رجبی معمار، که احتمالا چهره اش را از شبکه ۵ سیما دیده اید. او یکی از بازیگران ثابت عملیات ۱۲۵ بهروز افخمی بود و در سریال های دیگری نظیر سرقت ادبی، شب می گذرد، در انتهای کوچه زمستان، انتقاد، گمشده و سایه روشن که همگی از شبکه ۵ پخش شدند حضور داشت. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این بازیگر به واسطه حضور پدرش در مقام مدیر شبکه ۵ این حق را به خودش داده تا در سریال های مربوط به این شبکه حضور داشته باشد و هر چند به اذعان بسیاری از کارشناسان استعداد خاصی در زمینه بازیگری ندارد اما «مجید رجبی معمار» پارتی بسیار خوبی برای او شده تا بدون داشتن هیچ افتخار خاصی چهره بشود.»


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟