پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

ممانعت از ورود مهتاب کرامتی به سالن اختتامیه جشنواره

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان به کار خود پایان داد، اما حواشی این جشنواره تا آخرین لحظات برگزاری اختتامیه این جشنواره ادامه داشت.

*کم‌کم به ساعت‌های برگزاری افتتاحیه نزدیک می‌شدیم، اتوبوس‌هایی در جلو درب ورودی هتل تعبیه شده بود که هنرمندان را به محل برگزاری اختتامیه برساند، اما سالن برگزاری اختتامیه همچون افتتاحیه دارای مشکلات زیادی بود.

همچنان خبرنگاران می‌بایست از هفت خوان رستم برای ورود به سالن رد شوند، اما این بار با دشواری فراوان زیرا کارت‌هایی که برای خبرنگاران صادر شده بود بدون هولوگرام بود، اما مسئولان حراست برای ورود خبرنگاران به سالن اختتامیه کارت با هولوگرام می‌خواستند.

مسئولان حراست با سخت‌گیری فراوان البته نسبت به مهمانانی که به خودشان وابستگی نداشتند، سختگیری فراوانی داشتند.

مهتاب کرامتی یکی از هنرمندانی بود که از ورود آن به سالن توسط مسئولان حراست خودداری شد، مهتاب کرامتی در درخواست برای ورود به سالن به طور مداوم بر داور بودنش در جشنواره فیلم کودک تأکید می‌کرد، اما مسئولان تنها کارت هولوگرام‌دار را می‌شناختند.

همچنین از ورود بسیاری از هنرمندان اصفهان و داوران دیگر برای ورود به سالن خودداری می‌شد.

از نکات جالبی که در حاشیه این اختتامیه وجود داشت، کودکی بود که جلو درب مدام نام عمو پورنگ را صدا می‌زد و اشک می‌ریخت، اما اجازه ورود او به سالن به دلیل نداشتن کارت دعوت داده نمی‌شد.

از نکات دیگر این اختتامیه این بود که بسیاری از هنرمندانی که جایزه کسب کردند، در سالن حضور نداشتند و برخی از هنرمندان نیز که در سالن حاضر بودند نسبت به برگزاری اختتامیه اعتراض‌های زیادی داشتند.

بیست و هفتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان به کار خود پایان داد، اما حرف‌های بسیاری از نحوه مدیریت بر سر زبان‌ باقی گذاشت.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟