پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

ستاره فیلم تایتانیک در آستانه مادر شدن + عکس

کیت وینسلت با بازی در فیلم مشهور هالیوودی ” تایتانیک” در نقش “رز” به یک ستاره جهانی تبدیل شد. او که با بازی در فیلم تایتانیک به محبوبیت بسیاری دست یافت در ازدواج اولش چندان خوش شانس نبود برای سومین بار طعم مادر شدن را خواهد چشید.

axe-taytatik-2


ستاره فیلم تایتانیک در آستانه مادر شدن

وی برای اجرای پیش نمایش فیلم جدیدش در لندن حضور دارد و اعلام کرده است تا حدود ۳ هفته دیگر فرزند جدیدش به دنیا خواهد آمد.
کیت وینسلت ۳۷ ساله که بسیار بیشتر از سنش نشان می دهد اکنون ساکن آلمان است و به همراه شوهر جدید و دو فرزندش زندگی می کند. او اواخر سال گذشته میلادی با ” لاند راک ان رول” خواهر زاده ریچارد برسون ازدواج کرد اما ترجیح می دهد همچنان از نام خانوادگی خود استفاده کند.

axe-taytatik-3
ستاره فیلم تایتانیک در آستانه مادر شدن

وی چندی پیش در مصاحبه اش با یک روزنامه معتبر اعلام کرد بعد از ازدواج دوم و تجربه دوباره مادر شدن احساس می کنم این تجربه یک استقامت درونی به من هدیه کرده است. من نسبت به تربیت فرزندانم بسیار حساس هستم و تا کنون نیز در این امر موفق بوده ام چرا که هرکس فرزندان مرا می بیند می گوید آنها رفتار مودبانه ای دارند
2000005
ستاره فیلم تایتانیک در آستانه مادر شدن

وی اضافه می کند دوست دارد فرزندانش خصلتهای خوب و پسندیده انسانی را بیاموزند. او می گوید وظیفه پدر و مادر شدن اگرچه بسیار سخت است اما هرکس آن را تجربه کند خوشبخت خواهد بود.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟