پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

هانیه توسلی: نمی‌شود جلوی شایعات ازدواج و طلاق بازیگران را گرفت !

مجموعه «عقاید یک اکتور سینما» به کارگردانی منیژه حکمت، اخیرا در شبکه نمایش خانگی عرضه شده است که در قسمت اول آن هانیه توسلی بازیگر سینما و تئاتر پاسخگوی سوالات امیر جعفری شده است.

هانیه توسلی درباره پیش بینی‌اش از استقبال از این مجموعه گفت: این علاقه‌مندی در همه جای دنیا وجود دارد و منحصر به مردم ایران نیست، ولی مردم این روزها با مشکلات و گرفتاریهای زیادی مواجه هستند. از طرفی گردش اطلاعات از طریق اینترنت باعث شده جواب بسیاری از سوالات را از این طریق دنبال کنند، همچنین در مجلات و نشریات زرد نیز در این‌باره مطالب زیادی منتشر می‌شود ولی با توجه به اینکه شبکه نمایش خانگی در سال‌های اخیر جایگاه خود را میان مردم پیدا کرده و این مجموعه نیز یک گفتگوی تصویری متفاوت است که در آن به سوالات بسیاری درباره علایق و شرایط زندگی هنرمندان توسط خود آنها پاسخ داده می‌شود، فکر می‌کنم برای مردم جذابیت داشته باشد و امیدوارم از آن استقبال کنند.

توسلی در پاسخ به اینکه آیا حضور هنرمندان بدون رتوش‌های مرسوم فیلم‌سازی و پاسخ به سوالات می‌تواند از حجم این شایعات کم کند اظهار کرد: شایعات همیشه وجود دارند. به شخصه فکر نمی‌کنم از حجم شایعات کاسته شود. مخصوصا اینکه مجلات زرد به این شایعات دامن می‌زنند. شایعاتی مثل ازدواج، طلاق، عمل زیبایی و حتی شایعاتی که باورش خیلی سخت است اما وجود دارند. من هم امیدوارم این مجموعه به کاهش این شایعات کمک کند. هرچند همچنان معتقدم که روند شایعات را نمی‌توان متوقف کرد، چون گاها حیات بعضی مجلات و نشریات بستگی به همین شایعات دارد. اخیرا هم در شبکه‌های اجتماعی مثل فیس‌بوک صفحاتی ایجاد شده که در گسترش شایعات از مجلات زرد پیشی گرفته‌اند.

این بازیگر سینما درباره نقش مردم در انتشار شایعات و انتظار یک هنرمند از مردم در مواجهه با شایعات تصریح کرد: مردم شایعات را دوست دارند وقتی می‌بینند، مطالبی در این باره منتشر می‌شود، دنبال می‌کنند. حتی دوستان خودم هم درخصوص این شایعاتی که درباره هنرمندان است از من سوال می‌کنند هرچند می‌بینیم که بعضا مردم جواب این شایعات را می‌دهند.

وی درباره اینکه این مجموعه بتواند کمکی به کاستن از حجم شایعات بکند گفت: ممکن است کمک کند چون مردم آنها را می‌بینند، بعضی حرف‌ها را باور می‌کنند و بعضی هم ممکن است باور نکنند، حتی ممکن است از دل همین گفتگو‌ها و نحوه زندگی هنرمندان شایعات جدیدی به وجود بیاید.

توسلی در پاسخ به این سوال که آیا بعد از پایان فیلمبرداری احساس نکردید که حرفی را نباید می‌زدید و موضوعی نباید مطرح می‌شد که شما از طرح آن پشیمان شده باشید، اظهار داشت: فکر نمی‌کنم چون من هر حرفی که در این مجموعه زدم اعتقادات شخصی‌ام بود و حقایق زندگی‌ام را مطرح کردم بنابراین همه آنها را قبول دارم.

وی درباره حضور عوامل حرفه‌ای در ساخت این فیلم و تاثیر آن بر استقبال مخاطبان گفت: حضور عوامل حرفه‌ای برای خود من خیلی مهم بود چنانکه برای هر بازیگری مهم است که با عوامل حرفه‌ای کار کند. حضور خانم حکمت، آقای خرقه‌پوش، آقای کیارستمی و بقیه عوامل در حضور من در این مجموعه نقش داشت ولی در اینکه حضور این عوامل در انتخاب مردم هم نقش داشته باشد، نمی‌توانم به صورت قطعی اظهار نظر کنم. به هر حال مردم بیشتر بازیگران و هنرپیشه‌ها را می‌شناسند و نام بازیگران حاضر در این مجموعه و میزان علاقه‌مندی مردم به آنها در انتخاب مردم تاثیر بیشتری خواهد داشت.

هانیه توسلی در پاسخ به اینکه آیا حضور امیر جعفری در راحت بودنش برای پاسخ به سوالات تاثیر داشت گفت: مسلما خیلی تاثیر داشت چون من با آقای جعفری در سریال «میوه ممنوعه» همبازی بودم و در تئاتر نیز با یکدیگر همکاری داشته‌ایم، بنابراین حضور آقای جعفری به جذابیت فیلم کمک کرد و باعث شد من راحت‌تر به سوالات پاسخ بدهم.

وی درباره حضور دوباره‌اش در صورت مطرح شدن چنین پیشنهادی اظهار داشت: بستگی به حال و حوصله‌ام دارد، اگر گروه را دوست داشته باشم بله قبول می کنم چون که برای خود من هم چالش جذابی بود چون از گذشته‌ها تمایلات و علایق سخن به میان میآید و یادآوری خاطرات گذشته است اگر مثلا برای مصاحبه با آقای جعفری یا یک بازیگر دیگر هم از من دعوت بشود، حاضرم که شرکت کنم.

« عقاید یک اکتور سینما» دربرگیرنده مصاحبه تصویری بازیگران سینما٬ تلویزیون و تئاتر است که به شکلی ساخته شده که یکی از بازیگران به عنوان مصاحبه کننده سوالات خود را از بازیگر دیگر می پرسد.

این مجموعه به صورت هفتگی و در هشت قسمت در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت که در هر قسمت شاهد گفتگوی چهار هنرمند معروف به صورت دو نفره خواهیم بود.

تهیه‌کنندگی این مجموعه را مشترکا علی سرتیپی و منیژه حکمت برعهده دارند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟