پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فیلم رسوایی چرا دوباره اکران شد؟!

روز گذشته در اقدامی عجیب شاهد بودیم که «رسوایی» دوباره روی پرده سینما قدس رفت. نصیری مدیر این سینما می گوید «بیتابی بیتا» از کف فروش افتاده و فروش بدش باعث شد دوباره فیلم مسعود ده نمکی اکران شود.

نصیری می گوید: «متاسفانه ما در حال حاضر فیلمی نداریم که باعث بسته نشدن سالن سینما شود. پیش از این «بیتابی بیتا» را اکران کرده بودیم که کف فروش خود را از دست داد در نتیجه از سرگروهی خارج شد. برای اکران در ماه رمضان درخواست فیلم جدید دادیم که بتوانیم گیشه را حفظ کنیم اما فیلمی پیدا نشد که فروش خوبی داشته باشد. از طرف دیگر شورای صنفی نمایش نیز سالن ما را آزاد اعلام کرد و در نتیجه تصمیم گرفتیم دوباره «رسوایی» ده نمکی را اکران کنیم.

rosvai


این فیلم با وجود اینکه مدتی از نمایش آن گذشته است، جمعه شب بالای یک میلیون فروش کرده است. فیلم «بیتابی بیتا» شبی ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان فروش داشت. نمی توانستیم بعد از این فیلم در سینما را ببندیم. البته در اکران عید فطر فیلم «فرزند چهارم» وحید موسائیان در این گروه اکران خواهد شد.»

اما از «حبیب کاوش سخنگوی شورای صنفی نمایش» پرسیدیم آیا سینمادار این اختیار را دارد هر فیلمی که تمایل دارد جایگزین فیلم از کف فروش افتاده بکند یا قانونی در این رابطه وجود دارد. او در پاسخ به این سوال به «تماشا» گفت که از جزئیات این موضوع خبر ندارد و باید پیگیر شود!


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟