پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز پنج شنبه ششم تیر ماه سال ۱۳۹۲

فروردین
هر حرف محبت آمیزی احساسات شما را بر می انگیزد. همسرتان شاداب است و کارهای جالبی انجام می دهد که شما را شگفت زده می کند. سعی کنید همه چیز را ساده بگیرید.

اردیبهشت
دو راه دارید یکی از آنها را قبلاً طی کرده اید و می دانید که نتیجه اش چیست می دانید که به احساس ناخوشایندی و نارضایتی ختم می شود. دیگری می تواند شما را درگیر برنامه های با ارزش و مفهوم جدیدی از عشق کند.علاوه بر این که حسی از رضایت و لذت به شما دست می دهد.

خرداد
بر روابط دوستی، روابط آشنایی و همکاری تاکید وجود دارد طرفداران زیادی دارید. افرادی که در فعالیت های گروهی شرکت دارند حتماُ موفق می شوند افراد جالب و جدیدی را ملاقات می کنید بنابراین می توانید انتظار اتفاقات زیادی را داشته باشید.

تیر
دوست دارید بعد از این فعالیت ها کمی استراحت کنید و دوست دارید در خانه بمانید و لذت ببرید.اگر همسرتان هنوز از این جابجایی سردرگم است و به دنبال چیزی می گردد می توانید به او کمک کنید.

مرداد
امروز مراقب باشید، چرا که افکارتان تغییری اساسی کرده و ممکن است باعث ناراحتی و افسردگی شما شود. این فرد، شما نیستید، چرا که شما معمولاً بسیار پرحرارت و پرجنب و جوش هستید. پس ممکن است شروع به مجازات خود کرده و باور کنید که به طور قطع اوضاع به همین بدی است که شما فکر می کنید. سعی کنید دورنگر باشید وزمانی که اوضاع خراب می شود، خود را مجازات نکنید.

شهریور
امروز بسیار جدی و منطقی هستید.در حال حاضر به دنیای اطراف منطقی نگاه می کنید مخصوصاً در مورد امیدها و آرزوهای آینده.اما سعی کنید افراط نکنید به حدی که هیجان را از زندگی تان خارج کنید.

مهر
امروز شما بیشتر از دیروز در چهارچوب ذهنی آرامی به سر می برید ولی هنوز نگرانی ها و شکها شما را می آزارند.سعی کنید با تمرکز روی کاری که در حال انجامش هستید،این افکار را ازسرتان بیرون بریزید،این تنها راه موفقیت شما در این کار است.در حال حاضر شما بسیار متمرکز و مصمم هستید،پس همه انرژی و ایمان درونی که دارید برای مقابله با کارهایی که پیش رو دارید،یک جا جمع کنید.اکنون زمان تسلیم نیست.

آبان
از محیط اطراف کاملاً با خبر هستید.می توانید خودتان را درگیر مسائل روحی کنید و یا به مسائل احساسی مشغول شوید.اگر در مورد موضوعی مطمئن نیستید به ندای درونتان گوش دهید.

آذر
امروز یک حالت مرموز و اسرارآمیز دارد و شما در معرض ریسک از دست دادن شخصی هستید اگر هر دو با یکدیگر صادق نباشید. هر کاری می کنید مواظب باشید به هیچ وجه سعی نکنید همدیگر را بازیچه قرار دهید. شما در نتیجه اگر چنین اتفاقی بیفتد به آدمی شکاک و بی اعتماد تبدیل می شود و این کاملاً با ذات شما مغایرت دارد.

دی
شهرت زیاد در کاری و فعال بودن دارید اما به امنیت خانواده نیز به همان اندازه اهمیت می دهید. امروز از انجام کارهای روزمره عادی با خانواده خوشحال می شوید و این موضوع با ارزش است.این طور نیست؟

بهمن
علامت شما خلاقترین علامت در کل منطقه البروج ( زود یاک )‌ می باشد . امروز حقیقتاً می توانید ایده های خلاقی را مطرح کنید . فعالیت سیاره ای پیشنهاد می کنند که شما حرکتی اساسی در حرفه یا زندگی شخصی خود داشته باشید و شما در رابطه با این موضوع تخیل خوبی دارید و دیگر اینکه در آینده ای نه چندان دور آنها می توانند به حقیقت بپیوندند .

اسفند
چهره های خودمانی امروز یک چهره شاد می سازد زمانی که رابطه ای فتنه کننده شود خیلی ها طرفدار شما می شوند. بنابراین با جریان امروز برو و خودت را محدود نکن .


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟