پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال شنبه هفتم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲

فروردین
امروز تصمیم دارید وسایل بی ارزش را دور اندازید اما مراقب باشید وسیله مهمی را دور نریزید. اگر با شخصی بدرفتاری کنید به سختی می توانید دل او را مجدداً به دست آورید.

اردیبهشت
هر چه قدر دیگران سعی می کنند شما را با صداقتشان قانع کنند باید بیشتر و دقیق تر مسائل را بررسی کنید تا متوجه شوید چه چیزی را از شما پنهان می کنند. در حال حاضر کمی بیشتر از همیشه مورد اعتراض هستید که البته از وفاداری شما سوء‌استفاده شده است اگر دیگران سعی دارند مسوولیت هایشان را نادیده بگیرند معطل نکنید و آن ها را از زندگی تان حذف کنید.

خرداد
امروز تنش زیادی در فضا موجود است ودر مقابل مردمی که چپ و راست دستور می دهند، ممکن است تحریک شوید که براساس تصمیم آنی کارها را انجام دهید، خصوصاً‌ اگر از دست کسی عصبانی هستید. ولی سعی کنید کاری نکنید که اوضاع را از آن چه که هست خراب تر کنید. زمانی که با شخصی تاثیرگذار صحبت می کنید بسیار مراقب باشید و سعی کنید که راه اشتباه آنها را پیش نگیرید.

تیر
امروز کمی بیشتر از همیشه سرحال هستید.شاید تمایل به خرید داشته باشید،اما عجله نکنید که تمام زحمات تان را با خرید از بین ببرید.اگر واقعاً از چیزی خوشتان آمده است سعی کنید تا فردا صبر کنید پشیمان نمی شوید.

مرداد
بهتر است همکارانتان را به حال خودشان بگذارید تا خودشان مشکلاتشان را حل کنند. زیرا شما مسائل مهم تری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید. تاکید بسیار خوبی بر خانه و خانواده تان وجود دارد، بهتر است در حال حاضر پل هایی را درست کنید نه این که آنها را خراب کنید. سعی کنید یک شخص را بهتر درک کنید زیرا نباید همیشه فکر کنید خودتان درست می گویید.

شهریور
امروز رو راست و صادق هستید،احساس واقعی تان را برای یک نفر بیان می کنید.اما ممکن است افراط کنید مخصوصاً اگر قرار باشد رازتان را برای کسی بیان کنید.شاید راز دیگران را بیان کنید.

مهر
امروز پول و عشق مشکل ساز خواهند شد،ممکن است شما چیزی را دارا باشید که شخصی دیگر خواستار آن است و آنها به شما حسودی کنند.هم چنین ممکن است بین شما و شریک تان درگیری بر سر این که هر کسی برای چه چیزی هزینه پرداخته،درگیری ایجاد شود چرا که یکی از شما عادتهای شخص مقابل را در خرید را قبول ندارید.امروز روز بداخلاقی است اما سعی کنید اوضاع را بدتر نکنید وگرنه اوضاع به یکی از همان وضعیت های سابق بر می گردد.

آبان
امروز دوباره به سرکار برگشته اید وانرژی زیادی دارید.قدرت دارید که به محیط اطراف بی توجه باشید و تنها به کارتان توجه کنید.آن را به اتمام برسانید.یک نفر به شما اعتماد دارد و برای عقل شما ارزش قائل است و هم چنین به راه حل های شما اهمیت می دهد.

آذر
ذهن شما درگیر امور مالی می شود چون یک نفر از شما دعوت می کند که در یک پروژه کاری سهیم شوید. او هیچ شکی ندارد که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت، ولی باید مراقب باشید که اگر نتایج خوب نبودند شما مجبور نباشید که از جیب خود ضررها را پرداخت نمائید. گرچه شما هم شور و شوق آن شخص را در مورد آن پروژه دارید ولی بهتر است بیشتر در مورد این شراکت فکر کنید قبل از این که اقدامی بفرمائید.

دی
شخصی را پیدا می کنید که عاشقش می شوید، بنابراین برای این که او را از دست ندهید، دلش را هر چه سریع تر به دست آورید. اما اگر شک دارید، شاید بهتر باشد کمی بیش تر روی این موضوع کار کنید.

بهمن
برنامه های شخصی تان ممکن است کمی از کنترل خارج شوید . بنابراین آمادگی پیدا کنید تا بتوانید در رویا رویی با پیش آمدها انعطاف پذیرتر باشید . به عنوان مثال ممکن است انجام کاری را که منتظرش بوده اید به تعویق بیافتد . همچنین احتمالاً تغییرات عاطفی را تجربه می کنید که روابط عشقی را کاملاً تحت تاثیر قرار می دهد.

اسفند
امکان خطا کردن یا خرید بزرگ امروز خیلی بالاست . قبل از این که قراردادی امضاء‌ کنید آن را با شریک زندگی تان به بحث بگذارید. زیرا او نقطه نظرات معتبری می تواند داشته باشد که شما احتمال دارد که احمقانه بی توجهی کنید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟