پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز شنبه سیزدهم اردیبهشت ماه

فروردین
امروز ماه در برج عقرب کامل است. این سمت از چارت شما به کارهای بزرگ و شریکی مربوط می شود. اگر بیرون بروید بسیار خوش می گذرد بنابراین لحظات را از دست ندهید.

اردیبهشت

امروز ماه در برج عقرب کامل است . دیگران خیلی راحت تر از شما به راهشان ادامه می دهند. هیچ دلیلی ندارد که در این زمینه ناراحت و عصبانی شوید در هر صورت ماه کامل زیاد طول نمی کشد به زودی همه چیز درست می شود.

خرداد
امروز ماه در برج عقرب کامل است. زمانی است که کار مهمی را شروع کنید، بهتر است کارهای نابسامان را مرتب کنید و منتظر زمان مناسب باشید. تنها کاری که می توانید انجام دهید اتمام کارهای نیمه تمام خانه و محل کارتان است.

تیر
امروز ماه کامل در برج عقرب می باشد.این قسمت از چارت شما به همه نوع سرگرمی و هم چنین روابط عاشقانه مربوط می شود.شاید آغاز یک مرحله عاشقانه باشدوبیشتر تحت تاثیر احساسات قرار می گیرید تا منطق.بهتر است سعی کنید بین آنها توازن برقرار کنید.

مرداد
امروز ماه کامل است و در علامت آبی عقرب می باشد که به طور حتم نقش های بسیاری در رابطه با فامیل و فرد مورد علاقه شما می آفریند. مشکلاتی که پنهان شده بودند، رو می شوند و ممکن است مجبور شوید مسایل گذشته را دوباره مطرح کنید تا راه حلی برایشان بیایند.

شهریور
ذهنی منطقی دارید و امروز بهترین استفاده را از آن می برید.اگر با چیز مرموزی روبرو شده اید امروز آن را متوجه می شوید البته به کمک سلول های خاکستری مغزتان.امروز برای صحبت کردن در مورد یک مسئله مهم با افراد خانواده روز خوبی است.

مهر
به دلیل توانایی های هوشی و ادارکی که دارید به خود مغرورید و امروز می توانید این توانایی ها را به بهترین نحو و بصورتی مجلل به نمایش بگذارید.سردرگمی و فکر کوتاه دیروز ناپدید شده و ذهنی نیز برای شما گذاشته که آماده پیشروی است.امروز روز عالی دیگری است که در آن می توانید به جزئیات پرداخته ولی بهتر است به آن چه اهمیت دارد بپردازید.

آبان
درچند روز آینده به رابطه هایی که دارید بیشتر دقت کنید.ببینید آیا رضایت بخش هستند یا از آنها راضی نیستید.تنها راه شما این است که آنها را بررسی کنید و مشکلات را حل کنید.

آذر
امروز ماه کامل در خانه آبان می افتد که خانه مرموزی است. امروز بهترین است که یک سری احساسات را آشکار نکنید وگرنه ممکن است خیلی متوجه نشوید این احساسی است که به شما دست داده(نوع احساس تان برایتان گنگ و بی معنی خواهد بود). کاملاً واضح است که امروز خیلی روحیه تان تغییر پذیر است و به انجام هیچ کاری توفیق پیدا نمی کنید چون اصلاً حضور ذهن نخواهید داشت.

دی
امروز ماه در برج عقرب کامل است. یکی از دوستانتان، یا اعضای گروهتان رفتاری کاملاً بد خواهد داشت. اگر سعی کنید راحت با آن ها درباره این ناراحتی صحبت کنید، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. می دانید که گاهی اوقات این کار برایتان مشکل است، بنابراین سعی کنید سریع حالت تهاجمی به خودتان نگیرید.

بهمن
امروز ماه کامل است و ماه کامل در آبان با عنصر آب قرار دارد . به قسمت حرفه و آرزوی چارت شما مربوط می شود. در محل کار شخصی از صمیم قلب به شما علاقه ندارد . اگر می خواهید از زخم زبانها یا اخلاق بدش در امان باشید بهتر است مراقب خودتان باشید. تا این فرد نتواند برایتان مشکلی ایجاد کند. در عوض به آروزهایتان فکر کنید و اجاز ندهید هیچ کس شما را از راهی که در پیش گرفته اید باز دارد.

اسفند
ماه بدر در عقرب مشخص کننده امور خارجه است . اگر یک در برای آینده شما بسته است نگران نباشید هنگامی که شما انتظار می کشید خواهید دید که یکی دیگر دری به طرف منظره بهتر باز می کند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟