پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز شنبه بیست و هشتم اردیبهشت

فروردین
امروز می توانید انتظار تغییراتی را در رابطه با دوستان و آشنایان داشته باشید. زیرا احساساتتان افزایش پیدا کرده است. امروز اصلاً حوصله تان سر نمی رود بلکه درست برعکس. از صبح تا شب سرگرم و فعال هستید.

اردیبهشت
به اطرافیان اعم از دوست و همکار و همسرتان بفهمانید که همیشه به فکرشان هستید حتی زمانی که توجه تان به سمت آنها نیست . امروز تنها آرزویتان شادی در زندگی است . حتی اگر به معنی کم کردن کار و مسوولیت های کاری باشد.

خرداد
خیلی کم صب رو طاقت هستید، خدا به افرادی که شما را ناراحت می کنند رحم کند. سعی کنید آرام باشید و به دیگران اجازه ندهید شما را عصبانی کنند زیرا آنها این کار را عمدی انجام می دهند بنابراین چرا باید عصبانی شوید؟ امشب لازم است تا کمی استراحت کنید و برای کسب آرامش به ناراحتی ها اجازه دهید بروند.

تیر
امروز همه چیز به نفع شماست.اگر در باشگاهی ورزش می کنید یا فعالیت گروهی دارید همه تلاش های تان نتیجه خوبی خواهد داشت.اگر شب با دوستان تان بیرون می روید،شبی به یادماندنی خواهد بود.

مرداد
آیا کسی با شما صادق است و یا این که به نحوی از بیان مسئله ای طفره می رود ؟ با دقت پیش بروید، چرا که تمام مطالب آن چیزی نیست که به نظر می رسد. و اگر حواستان جمع نباشد ممکن است به تله بیفتید. به جای نگه داشتن خروارها عدد و رقم در سرتان، آنها را روی کاغذ بیاورید تا مطالب مهم از ذهنتان فرار نکنند.

شهریور
مثل همیشه انرژی ندارید.بنابراین باید کارها را آرام انجام دهید و نقشه ای را که از پس آن برنمی آیید به عهده نگیرید.سعی کنید هر چقدر می توانید استراحت کنید از افرادی که پرانرژی هستند دوری کنید.امروز باید از خودتان پذیرایی کنید و دیگران حوصله شان سر می رود.

مهر
امروز شخصی بسیار موذی و دمدمی مزاج شده و همانند یک گل بی حال از این طرف به آن طرف می افتد.اگر چه که شما او را تکان محکمی می دهید و یادآوری می کنید که باید از این حالت بیرون آید ویل این نصیحت شما کار چندانی از پیش نمی برد.بهترین راه این است که آنها را نشانده و از آنها سوال کنید که مشکل بر سر چیست و مطمئناً باید حاضر باشید که به آنها گوش داده و داستان آنها را نیز بشنوید.

آبان
فرد خاصی مورد توجه دیگران است و هیچ حرفی برخلاف او نمی شنوید.احساس فوق العاده ای نسبت به این شخص دارید اما مراقب باشید که این احساس شما را کور نکند وحقایق را نبینید.بنابراین مراقب قلب تان باشید و آنرا پنهان کنید.

آذر
شما مصمم اید که خود را وارد ماجرائی که به یک همکار یا یک شرایط کاری مربوط می شود وارد کنید و اجبارکردن شما به این که تغییر عقیده بدهید کاری بیهوده است. شما بدلایلی احساس می کنید که مهم است موضع گیری کنید و گرچه احتمالاً‌ شما اشتباه نمی کنید، ولی خیلی سیاستمدانه نیست که پا روی پای کسی بگذارید.

دی
امروز هر کاری انجام می دهید، خیلی مراب خودتان باشید زیرا نقشه ستارگان امکان تصادف را نشان می دهند. این موضوع فقط در مورد کسانی است که محتاط نیستند و مراقب خود نیستند. بنابراین به عنوان یک انسان محتاط، از مسائل جدی دوری کنید و از هوشتان استفاده کنید.

بهمن
تمام امروز به خوبی می تواند احساستان را بیان کنید اما گفتن چیزی که در حال حاضر به آن فکر کنید انعکاس بدی خواهد داشت . همچنین باید از نتیجه گیری های عجولانه دوری کنید . زیرا به سادگی حرفهای دیگران را اشتباه برداشت می کنید. کار درستی است که بین روراست بودن با خودتان و آزردن دیگران رابطه برقرار کنید. متولد بهمن ! این کاری است که باید انجام دهید.

اسفند
اگر احساس گناه می کنید همین الان آن را متوقف کنید. شما معمولاً از نظر زمان آنقدر بخشنده هستید که زمانی وقتتان تمام می شود و شکست می خورید . برای تمرکز روی موضوعاتتان پشت سر را نوازش می کنید. واقعاً‌ هیچکس کمتر از شما فکر نمی کند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟