پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۲

فروردین
امروز کم طاقت، عجول و خستگی ناپذیر هستید. اگر مشکلاتتان را با همکاران، رئیس و همسرتان برطرف نکرده اید، انتظار موانعی را بر سر راهتان داشته باشید.

اردیبهشت
سعی کنید به هنگام رانندگی مراقب خودتان باشید و اگر نه برای خودتان دردسر درست می کنید . اکنون بهترین زمان برای انجام کارهای نیمه تمام و نقشه کشیدن برای آینده است.

خرداد
عطارد بالاخره به حرکت مستقیم خود برگشت. که البته سیاره شماست بنابراین باید از رفتارهای آن باخبر باشید. اگر لازم شد به خاطر کار به سفر بروید، یا مدرک مهمی را امضاء کنید آنها را به عقب نیندازید حتماً پشیمان می شوید.

تیر
مهمانی غیرمنتظره به خانه تان می آید که شما را خوشحال می کند.شما به یک نفر از اعضای خانواده نزدیک می شوید زیرا مدت هاست که او را ندیده اید.چرا به او زنگ نمی زنید تا قرار بگذارید هم دیگر را ببینید؟اگر بتوانید امروز او را ببینید چه بهتر!

مرداد
در حال حاضر شما سراسر شور و اشتیاق برای پرداختن به هر نوع کاری هستید که فکرش به سرتان رسوخ کند. حتی ممکن است طنابی هم به دور یک دوست ببندید که شما را همراهی کند. شاید هم دوستانتان پیشنهاد خوبی برایتان داشته باشند. در هر حال به شما خوش می گذرد.

شهریور
امروز جالب است زیرا نمی دانید چه اتفاقی برایتان می افتد.با افراد جالبی هم صحبت می شوید و موضوعات جالبی برای فکر کردن پیدا می کنید.همه رفتاری عجیب دارند و برای این که با آن ها باشید باید با خودتان درگیر شوید و خودتان را اذیت کنید.شاید هم بیش از حد احساساتی باشند.

مهر

امروز از تحرک لذت می برید چرا که از گوشه نشینی و یا انجام یک کار زود خسته می شوید.امروز روزی عالی برای شماست که بیرون رفته و کاری کاملاً متفاوت را در جهت تغییر انجام دهید و مطمئن باشید که تنها سود خواهید برد بلکه این کار باعث تفریح شما نیز می شود.شرکت در یک کلوپ یا مجموعه ای شما را با افرادی آشنا می کند که می توانند برای ساعت ها شما را سرگرم کنند و با افرادی که راجع به مطالبی با شما صحبت کنند که شما را کاملاً مجذوب کند.

آبان
چیزی که امروز به آن نیاز دارید این است که روی خودتان حساب کنید مخصوصاً اگر مذاکره ای دارید که روی آینده شما موثر است.شما این قدرت را دارید که با آرامش و ملایمت از خودتان دفاع کنید و دیگران از اینکه شما تا چه اندازه می توانید خودتان و موقعیت را کنترل کنید تعجب می کنند.
آذر

بینش و حس ششم شما قدرت عجیبی برای حل مسایلی که در اطرافتان می گذرد، به شما می دهد. در ضمن، صداقت شما قادرتان می سازد که حقایقی را به کسی بگویید و آن شخص هم برای بی شیله و پیله و صادق بودن شما خیلی بهتان احترام می گذارد. شما از خود خیلی مایه خواهید گذاشت که به شخصی که به حمایت شما نیاز دارد کمک کنید.

دی

هم چنان بین زمین و آسمان هستید؟ در هر صورت اگر این موضوع تمام نشده است حداقل گونه هایتان را قرمز کرده است. و برقی را به چشمانتان آورده است. شما معمولاً زیاد احساساتی نیستید و تحت تاثیر آن قرار نمی گیرید اما هر کسی احتیاج دارد که گاهی این اجازه را به خودش بدهد.قبول دارید؟

بهمن

از جمله روزهایی است که دائماً از خودتان می پرسید که چه کار باید بکنید و آیا اکنون زمان آن رسیده که برخی از مطالب بی اهمیت و بی استفاده را کنار بگذارید ؟ اگر به این نتیجه رسیده اید که از متقاعد کردن و عذر خواستن از دیگران خسته شده اید اکنون زمان آن رسیده است که به آنها حقیقت را بگویید.

اسفند

امروز سراسیمه در کار انداختن خودتان مثبت ترین استفاده از انرژی است اگر در اطراف گفتگوهای دیروز برای شکافتن موضوع نشسته اید ممکن است پی ببرید که شما در یک وضعیت روحی تحریک پذیر هستید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟