پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز دوشنبه سی ام اردیبهشت ماه

فروردین
در چند روز آینده اگر کار دفتری و یا رسمی دارید حتماُ انجام دهید. زیرا هیچ کس نمی تواند درخواست شما را رد کند. دیگران به صداقت و نقشه هایی که می کشید احترام می گذارند بنابراین افکارتان را برای آن ها بیان کنید. حتماَ کمکتان می کنند.

اردیبهشت
افکارهای خلاق دارید اما مشکل شما این است که این افکارهای خلاق کمتر شده اند در حقیقت فشار عصبی زیادی داشته اید. مهمتر از همه اگر در امتحانی رد شده اید بهتر است این مسوولیت را به عهده کسانی بگذارید که اعتماد به نفس بالاتری دارند . حتی اگر به اندازه شما صبر و تحمل ندارند.

خرداد
هر نوع مانعی که بر سر راهتان قرار بگیرد با آنها با اعتماد به نفس رو به رو شوید و بدانید که هیچ چیز نمی تواند جلوی سرعت شما را بگیرد. ستارگان امروز مشکلات را حل می کنند البته شما هم نباید پیشامدها را مقصر بدانید و از وجود آنها ایراد بگیرید. افرادی در زندگی موفق هستند که به دنبال اتفاقات و شرایطی که می خواهند بروند و آنها را بیابند. اگر نتوانند آنها را پیدا کنند خودشان شرایط را می سازند. چرا شما هم همین کار را نمی کنید؟

تیر
هر روز تصمیم تان برای ایجاد تغییرات حتمی تر می شود.اما باز هم برای اجرای آن باید کمی صبر کنید.گاهی اوقات سخت می شود در مقابل دیگران حرفی را مخفی نگه داشت و آن را عنوان نکرد.

مرداد
امروز افکار شما به صورتی غیر معمول تغییر خواهند کرد و از دیدن مطالب با دیدگاه های متفاوت لذت خواهید برد. به این شانس چنگ زده و هر مشکلی که اخیراً‌ سر راهتان سبز شده است را مجدداً مورد بررسی قرار دهید، زیرا دیدن مسائل از زوایای متفاوت، سریع تر شما را به راه حل می رساند.

شهریور
امروز زندگی هیجانات زیادی برای تان دارد و خوب سرگرمتان می کند.از این که همه چیز غیرمنتظره صورت می گیرند لذت می برید.به دنبال هم صحبتی می گردید که مملو از ایده های جالب باشد و توانایی ذهنی اش بالا باشد.

مهر
امروز شما پر از حس ماجراجویی بوده که باعث گشوده شدن راه های جدید و هیجان انگیز به سوی شما خواهد شد.اگر چیزی هست که همیشه دوست داشتید آن را امتحان کنید ولی تا به حال هرگز موفق نشده اید،سعی کنید اکنون دوباره شانس خود را امتحان کنید.هم چنین شما علاقه خاصی به مسائل جهانی و منطقه ای پیدا کرده اید که می توانید در نتیجه آن مطالب زیادی را بیاموزید.

آبان
با دیگران در مورد مسائل مهم صحبت می کنید.از اینکه با دیگران در ارتباط باشید بسیار خوشحال می شوید هم چنین از اینکه نظرات دیگران را بدانید و از معلومات آنها بهره ببرید نیز شاد می شوید.سعی کنید هیچ دعوتی را رد نکنید.

آذر
زندگی امروز جریان ملایمی دارد و شما در همه زمینه های زندگی تان می توانید پیشرفت داشته باشید. در ضمن از تجربه زندگی کردن بدون هیچ گونه فشار و استرس لذت می برید و از تاثیری که روی خوب بودن کلی اوضاع زندگی تان و ظاهرتان دارد خوشحال اید. فقط کافی است در یک نگاه در آینه بیاندازید و به بینید بعد از سالها شروع به شکفتن و جوان تر نشان دادن کرده اید.

دی
تحت هیچ شرایطی حرف هایی را که می شنوید، باور نکنید. از آنجایی که می دانید افراد زیادی نیستند که مثل خودتان راستگو و صادق باشند. اما از لحاظی شما سزاوار گول خوردن هستید زیرا به دلایلی بیش تر از آن چه به نظر می آید ساده لوح هستید.

بهمن
امروز یکی از دوستان تان شما را شگفت زده می کند در حالیکه اصلاً انتظارش را ندارید. چاره ای نیست . باید بگذارید کار خودشان را بکنند. روی هم رفته این درست همان رفتاری است که خود شما اگر در آن موقعیت قرار می گرفتید انجام می دادید.

اسفند
موضوعات خانه و دارایی زیر نورافکن هستند ( مرکز توجه حالات سیارات ) و بعضی از شما ممکن است تصمیم به تغییرات گرفته باشید. خوشبختانه شریک زندگی تان به نظر می رسد در توافق اصولی باشد.اما شما از همه استعدادتان برای نقاشی بیشتر عکس های خوش بینانه استفاده می کنید . اگر او ملاحظه جنبه مالی را نکند .


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟