پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت

فروردین
نمی توانید دیگران را ببخشید اما دوست دارید توهین دیگران را فراموش کنید. گذشته را فراموش کنید و به خوشی حال بپردازید. سعی کنید به نیازها و خواسته های خودتان توجه کنید.

اردیبهشت
دیگران را نصیحت کنید تا گذشته را فراموش کنند و بهتر است از تجربیاتی که به دست آورده اند درس بگیرند اکنون زمانی است که خودتان باید به این نصیحت گوش کنید زیرا با این کار می توانید زندگی کامل تر و ساده تری را بسازید.

خرداد
امروز فوق العاده شاد، پذیرا و رمانتیک هستید. در محل کارتان ایده های خلاق و خوبی دارید که باید دنبال شوند، با وجودی که خصوصیت اخلاقی شما بر مسائل مادی تاکید دارد، از نظر احساسی امروز، روز جالبی است.

تیر
زمانی که انتظار هیچ تغییری را ندارید،این فرصت در اختیارتان می باشد.امروز فرصت دارید تا کارهای جدیدی را در زندگی انجام دهید.اگر در رابطه با دوستی با مشکل روبرو شدید می توانید همه چیز را از اول شروع کنید.
مرداد
امروز روز دیگری است که مسائل مالی در ذهنتان جا دارد، ولی در حال حاضر شما بیشتر به پس انداز کردن پول علاقه مندید تا به خرج کردن آن. بهتر نیست که از نصیحت کسی استفاده کنید و ببینید که آیا راه درست را در پیش گرفته اید و یا این که چگونه می شود بهترین استفاده را از پولتان بکنید؟! صحبت با کسی که اختیارات و مهارت هایی که شما نیاز دارید را داراست، بسیار برایتان سودمند خواهد بود.

شهریور
دوست دارید با دوستان و آشنایان معاشرت کنید.می توانید روابط دوستانه جدیدتری ایجاد کنید.اگر مدت هاست که با یکی از دوستان که از شما دور است ارتباط نداشته اید امروز با او تماس بگیرید.از این که صدای شما را بشنوند خوشحال می شوند.

مهر
زمانی که احساس می کنید حوصله کافی دارید،سعی کنید به مسائل مالی و اوراق رسمی خود رسیدگی کنید.در هر حال شما همیشه حوصله و انرژی چنین کارهایی را ندارید و اگر با خود صادق باشید،می بینید که همیشه بهانه ای می تراشید و انجام این کارها را به تعویق می اندازید.اتمام این کارها و برداشتن آنها از سر راه به شما احساس خوبی از رضایت و خوشحالی از داشتن ضمیری پاک و آگاه می دهد.

آبان
انرژی زیادی دارید و تمایل دارید در این حالت بمانید اما اگر مجبور باشید در جایی برای مدت طولانی بمانید انرژی تان از بین می رود سعی کنید فعال باشید و از انرژی تان بهر ببرید و گرنه دست به کارهای خطرناک می زنید بنابراین مراقب باشید.

آذر
شما قطعاً هر بار که با چالشی روبرو می شوید بسیار لذت می برید، آذری عزیز، و بسیار در این کار توانائید و بیشتر اوقات قادرید همه چیر را به نفع خود بچرخانید. شما از میان این همه تغییر و تحولی که در اطراف شما دارد صورت می گیرد قوی تر و عاقل تر بیرون آمده اید. کاری که حالا باید انجام دهید این است که همه محکم کاری ها را بکنید و نواقص را برطرف کنید تا زمینه دید خود را وسعت بخشید و بتوانید خلاق تر و فعال تر شوید

دی
امروز دیدگاهی مثبت و پرانرژی وجود دارد و هر چیزی را که بخواهید می توانید به دست آورید. اما گاهی اوقات به دلیل شخصی، از این که کاری را به دیگران تحمیل کنید، خجالت می کشید. خوب شما هم می دانیدکه دیگران چه می گویند: ” اگر تقاضا نکنید، هیچ چیزی به دست نمی آورید“ و اما اکنون شما در موقعیت عالی قرار گرفته اید.

بهمن
مهم است که امروز با تمام کارهایی که باید انجام دهید با جدیت روبرو شوید. حتی اگر لازم باشد از قدرت فولادین خودتان کاملاً‌ استفاده کنید. اگر وسیله ای برای منزل می خواهید یا قصد دارید لباس بخرید با دقت به اجناس فروشگاه نگاه کنید زیرا امروز برای معامله چشمان خوبی دارید.

اسفند
یک دوست یا همکار به نظر می رسد که قصد دارد روحیه شما را افسرده کند . بنابراین به آنها اجاز ندهید . شما آموخته اید که چطور با حسد مقابله کنید . به خصوص در محل کار در سال های اخیر و حالا شما می دانید که این شغل شما نیست که همه احساس امنیت کنند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟