پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

جواب قاطع مدیرعامل پرسپولیس به سپاهان

این روزها اکثر تیم های لیگ برتری به وجود یک ائتلاف اصفهانی در فوتبال کشورمان اعتقاد دارند و به تازگی باشگاه پرسپولیس به جمع این تیم ها اضافه شده است.

حرف و حدیث هایی که ظرف چند روز گذشته حول و حوش باشگاه پرسپولیس به گوش رسیده از نظر مدیر عامل این باشگاه مشکلاتی است که از سوی رقیب اصفهانی شان در فینال جام حذفی به وجود آمده است.

طبق شنیده های ما از منابع رسمی رویانیان در نشست گذشته اش در جمع پیشکسوتان باشگاه با مطرح کردن مشکلاتی که طی روزهای اخیر برای وی، کادر فنی و بازیکنان تیم به وجود آمده، این اتفاقات را بی شباهت به مشکلاتی که برای استقلال به وجود آمده بود ندانست و اعتقاد داشت سپاهانی ها که نتوانستند با جنگ روانی لیگ برتر را از دست استقلالی ها بربایند می خواهد با ایجاد حاشیه در پرسپولیس جام حذفی را بالای سر ببرد.

رویانیان به پیشکسوتان باشگاه گفت که این تیم سپاهانی نمی خواهد قبول کند که بعد از ۳ سال باید قهرمانی را به تیم های دیگر بدهد و حالا او به عنوان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد پاسخ قاطعی به این جوسازی بدهد. البته پیشکسوتان باشگاه به رویانیان تاکید کردند که پیروزی در نبرد فینال بهترین پاسخ به این حاشیه سازی هاست!


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟