پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال چهار شنبه بیست و یکم فروردین ماه سال ۱۳۹۲

فروردین
در این زمان فکرهای زیادی در ذهنتان وجوددارد. بنابراین نمی توانید مدت زیادی به یک موضوع خاص فکر کنید. اگر کارهایی دارید که مدت هاست در حال انجام آن ها هستید امروز زیاد سعی کنید تا آن ها را به اتمام برسانید. گاهی اوقات مثل امروز کسل هستید.

اردیبهشت
به خاطر اتفاقاتی که در حال وقوع است به نظر می رسد در یک قسمت از زندگی تغییری ایجاد نمی شود. حس ششم قوی دارید و اگر به آن گوش کنید می توانید از اتفاقات آینده با خبر شوید.

خرداد
ابراز افکار رمانتیک تر شما زیاد هم ساده نبوده است و اکنون احساس عاشقانه تری به زندگی پیدا می کنید .آن ایده هایی را که تاکنون مخفی کرده بودید اکنون بیان کنید. تاثیر دیگرن مشوقی برای شماست. امروز از زندگی لذت ببرید.

تیر
خانه را دوست دارید و از این که برای بهار خانه تکانی کنید لذت می برید.شاید دیگران فکر کنند شما دیوانه اید،اما چه اهمیتی دارد.می دانید که در حال حاضر دوست دارید در خانه و محیط خانه باشید.
مرداد

امروز احساسات شما با شدت و معنای بیشتری جلوه می کند. همه چیز بیش از همیشه اهمیت پیدا می کند و می تواند منجر به حس مسئولیت پذیری زیادی نسبت به شخص مورد علاقه تان گردد. کارهای خلاقانه، شما را در بالاترین موقعیتی که می توانید داشته باشید، قرار می دهد، چرا که شما پر از روحیه اید و همه توان خود را برای انجام آن به کار می برید.

شهریور
اگر می خواهید کارهای خانه را انجام دهید و یا خانه را مرتب کنید،حتماً این کار را انجام دهید.اگر چیزی را لازم ندارید بیرون بیاندازید.
مهر

همسایگان و دوستان نزدیک تان امروز بسیار جدی هستند و گذراندن مدت زمان طولانی با آنها کمی سخت است چرا که آنها خیلی زود حوصله شما را سر می برند.بهتر است کلمات خود را به دقت انتخاب کنید و اگرنه مجبور خواهید شد که توضیح دهید چرا راجع به آن موضوع خاص صحبت کرده اید و آرزو می کنید ای کاش از ابتدا زبان تان را نگه می داشتید و راجع به این موضوع بحث نمی کردید.

آبان
امروز با افراد بیشتری معاشرت دارید و بعد از همه ناراحتی ها می توانید احساس بهتری پیدا کنید.سعی کنید کاری انجام دهید تا سرتان را گرم کند و ذهن تان را از مسائل جدی دور کنید.خوش بگذرانید.

آذر
موجودی حساب بانکی و کارت اعتباری خود را چک کنید چون امکان دارد در آنها اشتباهی بیابید. در ضمن امروز زمان خوب و امیدوار کننده ای است که درخواست وام یا هر نوع کمک ماری دیگر بنمائید ولی خود را درگیر پرداخت های ماهیانه سنگین نکنید که شما را با مرز فشار زیر قرض رفتن ببرد. در حال حاضر ممکن است وام گرفتن ایده خوبی به نظر بایید ولی بزودی امکان دارد مثل طنابی دور گردنتان شود.

دی
امروز کارهای زیادی دارید که انجام دهید بنابراین اجازه ندهید مشکلات کوچک این حال و هوا را خراب کنند. اگر دوستی شما را به یک مسافرت یک روزه جالب دعوت کرده است تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که از او ممنون باشید. فکر می کنم اگربه او اجاره دهید که خودش برای این سفر برنامه ریزی کند، بسیار خوشحال می شود، اما احتمالاً شما نمی توانید این اجازه را بدهید.

بهمن
اگر هنوز به خاطر مشکلات مالی دچار سرگردانی هستید خدا را شکر که اکنون می توانید در انتظار نتایج محسوسی باشید. به هر حال انتظار داشته باشید که همه چیز حاضر و آماده باشد یا تصور نکنید که همه کارها خودبه خود انجام می شوند.اگر می خواهید کارها بر وفق مرادتان باشد لازم است که برای آنها تلاش کنید.

اسفند
یک زندگی شاد و خوشبخت نهایتاً‌ از یک موازانه و تعادل درست بر می خیزد. برای شما شاید حیله گرانه باشد که امروز یک چشم انداز شایسته داشته باشید و آن چه را که می توانید انجام دهید و دیگران را بگذارید تا افکارشان را آراسته کنند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟