پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال شنبه سوم فروردین ماه سال ۱۳۹۲

فروردین
روز خوبی است. در ارتباط با مسائل قانونی و یا افراد خارجی موفق هستید.
اردیبهشت
اگر نگران سرمایه گذاری طولانی مدت یا مساله کاری هستید در چند روز آینده شرایطی پیدا می کنید که می توانید این نگرانی را برطرف کنید. با عجله رفتار نکنید. زیرا گذشت زمان می تواند شرایط را تغییر دهد و متوجه می شوید که آیا شرایط به نفع شماست یا خیر.

خرداد
گاه گاهی بداخلاق می شوید، اما بسیار جذاب هم هستید بنابراین از وقتتان نهایت استفاده را ببرید.

تیر
بعضی از افراد تنها حسود هستند و هر کاری کنید عوض نمی شوند.همیشه در مقابل آنها احتیاط می کنید وشخص با سیاست هستید.اما اگر مستقیماً برخورد کنید،بیشتر موفق می شوید.به خاطر داشته باشید که همیشه عدم اعتماد بنفس باعث حسادت می شود.

مرداد
احساس می کنید که هر کاری را به محض اراده کردن، انجام می دهید و این احساس سبب می شود که بعداً ندانید که چه اتفاقی می افتد.
بیشترین سعی خود را بکنید که راجع به پیشنهاد بقیه پذیرا باشید چرا که برخی از آنها ممکن است انسان هایی نابغه باشند. ممکن است اخبار جالبی راجع به مسائل مالی تان نیز بشنوید.

شهریور
امروز،روز جالبی است.هیچ چیز آن طور که تصور می کردید و انتظارداشتید پیش نمی رود.فردی را که مدت هاست ندیده اید،می بینید.شاید هم دعوت نامه ای دریافت کنید تا به مسافرت بروید.هم چنین از مصاحبت با همسر یا یک دوست صمیمی لذت می برید.خصوصیت جدیدی را در آنها کشف می کنید.

مهر
بر روی اوراق رسمی،مدارک دیگر و دیگر اوراق کاری که اکنون اطراف شما را احاطه کرده کار کنید.اکنون به طور دقیق چهارچوب ذهنی مناسبی دارید که می توانید به این کارها بپردازید.مطمئن شوید که حتی جزئی ترین مطالب را نیز از نظر گذرانده اید.به صورت متناوب،اگر راجع به آن چه که دیگران می گویند مطمئن نیستید می خواهید که آنها را طرف حساب شخص دیگری قرار دهید و به آن ها این امکان را بدهید که با شخص دیگری معامله کنند.

آبان
به عنوان یک آبانی علاقه شدیدی  به مرموز بودن دارید اما نمی توانم به شما قول بدهم که بتوانید امروز آن را عملی کنید.امروز روز مناسبی برای صحبت های مهم نیست زیرا دیگران تمایل زیادی به سوءتفاهم دارند.صبورباشید و تا فرصت مناسب منتظر بمانید.

آذر
امروز قادر خواهید بود افکار و احساساتتان را با دقت زیاد بیان کنید. علامت شما آتش است و بهرحال گرما و مهربانی شما در مورد شخص خاصی آن اطمینان خاطر را که نیاز دارد به او می دهد.

دی
امروز مطلبی فکر شما را به خود مشغول کرده و درباره آن صحبت می کنید. با این که شما در رابطه با مسئولیت های کاری تان بسیار باهوش و تیزبین هستید، ولی گاه از یک سری مطالب مهم چشم پوشی می کنید. اگر می خواهید که همه چیز به خوبی پیش رفته و در انتهای کار احساس شرمندگی نکنید، آرامش خود را حفظ کنید

بهمن
امروز حال و هوای منزل شادتر و آرامتر و افراد خانواده امروز بیشتر از گذشته در کنار هم هستند . کاملاً‌ مراقب هدفهای کاری طولانی مدت خود باشید. زیرا اکنون زمان بذر افشانی است . به نظر می رسد که به این زودی ها نتیجه نمی دهد اما بالاخره هر کاری باید روزی شروع شود.

اسفند
یک حس پراکنده نسبت به سیارات است و شما ممکن است تشخیص دهید امروز روز یک آزمایش واقعی برای تمرکز روی همه چیز است. اگر شما نمی توانید همه چیز را رها کنید و به قدم زدن در پارک بپرازید حداقل کارهای غیر ضروری را به عقب بندازید تا بتوانید همه چیز را رها کنید و توجه تان را به آنها متمرکز کنید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟