پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال سه شنبه بیست و هفتم فروردین ماه سال ۱۳۹۲

فروردین
با افراد خارجی رابطه خارجی برقرار می کنید. هرگونه نگرانین در مورد مسائل مالی امروز برطرف می شود و نفس راحتی می کشید.

اردیبهشت
امروز ترکیب کار و تفریح فکر خوبی نیست زیرا همکاران تان رفتار خوبی با افراد نزدیک شما ندارند. تفریح در خانه فکر خوبی است و احتمالاً‌ نقش میزبان را دارید و دیگران شما را تحسین می  کنند.

خرداد
از این که دیگران از وضعیت شما در یک رابطه احساسی یا هدف خلاق باخبر شوند، نگران نباشید. در حقیقت، هر چه قدر بیشتر بدانند، مفیدتر خواهند بود و بیشتر از شما حمایت می کنند. تاثیر ستارگان نشان می دهد که شما بیشتر از همیشه توانایی دارید شرایط را کنترل کنید. تنها مطمئن شوید که خواسته هایتان بیش از حد نباشند و از تمام حقایق باخبر باشید.

تیر
رسیدگی به همه مسوولیت ها کمی مشکل است،اما ستارگان دید شما را وسیع تر می کنند.مهم ترین کاری که باید بکنید این است که به جزئیات رسیدگی کنید،اما خیلی خسته کننده بود به خاطر داشته باشید که می خواهید در آینده به اهدافتان برسید.

مرداد
امروز تاثیر ستارگان، منجر به ناراحتی و رنجش شما، در رابطه با مسائل مالی خواهد شد. احتمالاً چیزی را دریافت خواهید کرد که شخص دیگری آن را می خواسته است و یا نسبت به شانس خوب یکی از دوستانتان در درون، احساس حسادت می کنید. به آرامی با افرادی که در زندگی به آنها تکیه دارید همراه شوید، به سادگی می توانید که آنها را از رفتن به راه خود باز دارید.

شهریور
بعضی ها بسیار مصمم و با اراده هستند.سعی کنید تا زمانی  که کمی آرامش پیدا نکرده اند دوروبر آنها نروید در این صورت می توانید از جر و بحث جلوگیری کنید.اگر کسی در حال عجله و جنب و جوش است بفهمد که شما سعی دارید سرعت اش را کم کنید عصبانی می شود.

مهر
امروز یکی از همسایگان،فامیل نزدیک و شریک کاریتان بسیار عجله دارند و اگر احساس کنند که شما کاری را نگه داشته اید در رابطه با شما صبور نخواهند بود.البته این که آنها راجع به شما با انصاف برخورد کنند مسئله ای است دیگر،چرا که این طور به نظر می رسد که شما سعی می کنید با آنها با آرامش برخورد کنید.سعی نکنید یک گوشه بی حرکت بنشینید و یا کاری را درست انجام ندهید تا آنها را سریعتر خشمگین کنید چرا که این کار تنها باعث دردسر شما می شود.

آبان
امروز در انتظار اتفاقات غیر منتظره باشید،اگر انعطاف پذیرتر باشید بهتر می توانید کارهایتان را انجام دهید.سعی کنید با انجام کارهای غیر معمولی و کاملاً متفاوت ناراحتی های پنهان خود را از بین ببرید.
آذر

شما امروز در آرزوی صلح و آرامش هستید و فرصتی برای شارژ کردن باطری هایتان. سعی کنید کاری انجام دهید که خاصیت آرام بخشی و مهربانی روی شما داشته باشد. ممکن است در زندگی خانوادگی چیز غیر قابل منتظره ای پیش بیاید ولی شما موقعیت را به بهترین نحو در دست می گیرید و آن را از تبدیل شدن به یک فاجعه نجات می دهید.

دی
شاید زمانی را لازم داشته باشید تا در مورد مسائل اخیر به دقت فکر کنید اما وقتی برای این کار ندارید. تنها راهش ایناست که به حمام بروید و یک ساعت و یا بیش تر را در آنجه بمانید و فکر کنید، اگر افراد خانه به شما اجازه دهند.

بهمن
ستارگان نشان می دهند که امروز روز جنجال انگیزی را پیشرو دارید و همه چیز امروز این نیرو را دارند که شما را آزار دهند. ممکن است اگر یکی از اعضای خانواده تان مطللبی را دیر متوجه شود یا با عقاید شما هم نظر نباشد با او دعوا کنید ممکن است به شما حق بدهند که عصبانی شوید اما ممکن است که شما نیز زیاده روی کنید.در چند روز آینده باید از لحاظ اجتماعی در انتظار اتفاقات زیادی باشید.

اسفند
اگر ممکن است درگیر بحث نشو به نظر می رسد که همکاران شما اختلاف دارند و هر کدام می خواهند شما طرف آنها را بگیرید. خوب می دانید که این می تواند باعث طول کشیدن اختلاف شود و شما این همه دگرگونی هیجانی اضافی نیاز ندارید . این طور نیست ؟


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟