پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز یکشنبه هجدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
اهداف کاری با ارزش هستند اما سعی کنید قانع باشید. دخالت های دیگران کار را خراب می کنند سعی کنید به آن ها بفهمانید که گاهی لازم است تنها باشید. این به نفع شماست.

اردیبهشت
امروز روز مهمی است زیرا اکنون می توانید از دیگران انتظار داشته باشید با شما برخورد خوب و مهربانی داشته باشند. شما خودتان جذابیت زیادی دارید . اتفاق غیرمنتظره ای می افتد که می تواند برایتان شانس آورد بنابراین آگاه باشید.

خرداد
همیشه موانعی بر سر راه شما وجود دارد که در مورد علائق شما در روابط دوستانه موانع بیشتری هم پیش می آید. سیارات استعداد خاصی برای وادار کردن دیگران به شما می دهند و زمانی که دیگران گوش می کنند تنها به خودتان جرات بدهید و حقایق را برای آنها بیان کنید.

تیر
شما انسانی خلاق هستید و اگر نتوانید خودتان را نشان دهید ممکن است احساس سرشگستگی کنید.هر کاری بخواهید می توانید انجام دهید بنابراین این احساس خوبی است.بچه ها امروز عصبانی و بدخلق هستند حتی اگر بچه های خودتان نباشند.

مرداد
اغلب اوقات شما این تاثیر را برروی مردم می گذارید که پر از اعتماد به نفس هستید و دقیقاً می دانید که چه می کنید، اما امروز داستان کاملاً متفاوت است. به نظر می رسد که شما یک لایه از پوستتان را از دست داده اید و به همین نسبت به آن چه در اطرافتان می گذرد، بسیار آسیب پذیر و حساس شده اید.به خودتان لطفی بکنید واز کسانی که ممکن است از این حالت شما سوء استفاده بکنند دوری کنید.

شهریور
امروز برادر و خواهرتان با شما تماس می گیرد و با هم دیگر خوب غیبت می کنید.اگر خواهر یا برادری ندارید با همسایگان تماس بگیرید.شاید خبر جالبی به دست آورید.

مهر
امروز دوست دارید کمی پول خرج اشیاء لوکس کنید به خصوص اگر شما تنها کسی باشید که این اشیاء را انتخاب می کنید.این بدان معنا نیست که شما خودپسندید چرا که هیچ کس نمی تواند شما را به چیزی متهم کند.در حال حاضر اگر شما می خواهید با آزاد گذاشتن خود،خود را کمی لوس کنید چرا فکر می کنید استحقاق آن را دارید.

آبان
اگر فرصت دارید اجازه دهید ذهن تان کمی استراحت کند.شما گاهی اوقات از فرصت ها استفاده می کنید و هم ازنظر فکری و هم ازنظر احساسی استراحت می کنید.درحقیقت وقتی دیگران از شما تقاضایی دارند و واقعاً برای آن زحمت می کشید.استراحت کنید واگر هم تمایل دارید یک کتاب رامطالعه کنید وکاری می کنید تا آرامش تان برقرار شود.

آذر
وقایعی که امروز اتفاق می افتند به احتمال زیاد تاثیر فراوانی روی شما دارند. درسهایی قرار است آموخته شوند و چه خوشتان بیاید و چه نیاید بیشتر آنها طراحی شده اند راجع به خودتان بشما بیاموزند.گرچه آنچه در آینده اتفاق می افتد کاملاً وابسته به آنچه شما امروز انجام می دهید نیست ولی باید بدانید که رل خیلی بزرگی را درمورد آینده ایفا می کنید.

دی
می دانم که دوست دارید همه چیز مرتب باشد، اما گاهی اوقات امکان پذیر نیست. حتماً از این که حداقل یک نفر هم نمی داند که باید چه کاری را انجام دهد، عصبانی می شوید. اگر کارهای آن ها به شما مربوط نمی شود پس خودتان را کنار بکشید وگرنه بعداً پشیمان می شوید.

بهمن
در چند روز اخیر می توانید در انتظار تغییراتی در زندگی احساسی خود باشید . نظرتان درباره افراد خاصی عوض می شود . یا نظر بهتری پیدا می کنید یا بدتر . اگر نگران سلامتی کسی که دوستش دارید بوده اید از امروز به بعد خبرهای خوبی در رابطه با او به شما می رسد.

اسفند
مادامیکه مقاصد مردم خوب است شما ممکن است ترجیح دهید خودتان قضاوت کنید و چرا نه ؟ شما ممکن است امروز بدعت گذار و الهام بخش باشید. و باید حقیقتاً به روش های خودتان و ایده های تان اعتماد کنید . و اگر به نظر می رسد آشکار هستید جای نگرانی نیست و دیگران به زودی سعی می کنند به شما بپیوندند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟