پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز چهار شنبه چهاردهم فروردین ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
سعی کنید در مورد مشکلات کاری خودتان را اذیت نکنید اجازه دهید خودش درست شود. شما می دانید که درست می گویید و اگر دیگران نمی توانند حقایق را بپذیرند، شما باید تحمل کنید. آن قدر اعتماد به نفس بالایی دارید که می توانید همه اطرافیان را وادار کنید مانند شما فکر کنند. تنها مشکلی که دارید مقاومت آنها است که آن نیز به زودی تمام می شود.

اردیبهشت
حتی روابط روزمره و عادی همه روزه هم امروز به سوءتفاهم تبدیل می شود. هر چیزی که به شما می گویند را پرس و جو می کنید به خصوص اگر از افرادی اطلاع می گیرید که شما را خوب نمی شناسند. حتی اگر نزدیکان سعی ندارند حقیقت را به شما بگویند اما آنها دارند خودشان را فریب می دهند و این موضوع تا حدی بر شما تاثیر می گذارد.


خرداد
درمورد رابطه ای جدید بررسی کنید. در غیر این صورت فرصت ارتقا دادن استعدادهایتان را از دست می دهید. نمی خواهید خودتان را زیاد مشتاق به پیروی کردن از عقاید دیگران نشان دهید، بنابراین مستقیم این کارتان را نشان ندهید. به دیگران یادآوری کنید که باید ابتدا درمورد مسائل خودتان فکر کنید اما در نهایت با آنها مشورت کنید.

تیر
دوست دارید با همسایگان یا برادر و خواهرتان معاشرت کنید.اگر کمی این قرارها جابجا شد آن را کنسل نکنید.شخصی سعی دارد از کاه کوه بسازد و شما تنها کسی هستید که می توانید مشکلات را حل کنید.اگرچه ارزش این تلاش را دارد.

مرداد
امروز یکی از آن روزهایی هیجان انگیزی است که شما متوجه می شوید دنیا خیلی بیش از آن چیزی است که با چشم می توان دید. شخصی ممکن است مطلبی را عنوان کند که علاقه شما را جلب کند و شاید شیفته مطلبی شوید که در حال خواندن آن هستید. بسیار احساس همدردی و مهربانی می کنید، بنابراین در برخی موارد می توانید به عنوان شخص مورد احترام، عمل کنید.

شهریور
امروز حس تعاون و همکاری و خلاقیت دارید.اگر با افرادی که آن ها را خوب می شناسید،معاشرت کنید،این احساس را بیشتر حس می کنید.اگر کسی بیمار باشد از او پذیرایی می کنید.

مهر
امروز ونوس وارد علامت هوایی دوقلو می شود و شما را کمی ماجراجو خواهد کرد.در طی بقیه ماه شما می خواهید که دست به ریسک های عجیب زده و کارهایی را برای اولین بار تجربه کنید.همچنان بسیار مشتاق تعطیلاتی هستید که در پیش دارید.به خصوص اگر بخواهید از جایی دیدن کنید که تا به حال ندیده اید و یا دور دست ها.

آبان
امروز تمایل دارید تا خوشگذرانی کنید اما بعضی از وظایف تان نقشه شما را خراب می کند.خوشبختانه از این موضوع ناراحت نمی شوید و با خوشحالی وظایف تان را می پذیرید.قبل از اینکه کاری را انجام دهید به خاطر داشته باشید که علاوه بر منافع خودتان به منافع دیگران هم اهمیت دهید.

آذر
امروز هر نوع تنش احساسی ملایم تر خواهد شد. برای شما مهم است که اعتراف کنید چه احساسی دارید، ولی سعی کنید اجازه ندهید که این احساسات کنترل کامل شما را بدست بگیرند و نقطه نظرها و دید شما را از شما بگیرند. اگر به نظر می آید که کسی می خواهد با عواطف شما بازی کند، شاید زمان ایجاد تغییراتی رسیده باشد.
دی
از دست یک نفر عصبانی می شوید زیرا در خیالات و رویا سپری می کند و این موضوع باعث مشاجره بین شما دو نفر خواهد شد. چرا قبل از این که تصمیم بگیرید به حرف های آن ها خوب گوش نمی کنید؟ اگر خوب به حرف های آن ها گوش کنید می بینید که تفاهم زیادی با هم دارید.

بهمن
ونوس در خرداد ماه قرار می گیرد و به قسمت روابط عاشقانه و احساسات شما مربوط می شود . شخصی امروز شما را تشویق می کند تا با دیگران مهربان و خوشرو باشید و از چیزهایی که در اختیار دارید بهترین استفاده را ببرید. حتماً سعی کنید اوقات تان را با کسانی سپری کنید که با شما همفکر هستند و حرف های همدیگر را می فهمید و گرنه ممکن است احساس کنید مانند آن ماهی هستید که از آب دور افتاده است . اگر اخیراً قرار است که با شخصی شروع به کاری کنید اکنون فرصت اصلاح و هموار کردن کارها را در اختیار دارید.

اسفند
بی فایده است که تمام را گردن بگیرید زیرا کسی دارد قهر می کند اما از بحث خوداری کنید و فقط آرام باشید شما یک ارباب سابق ساخته شده از سنگ در خرابه های خاموشی هستید و به موقع خواهید فهمید چه چیز او را درون می خورد. اگر شما بیمار یا سرحال باشید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟