پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز پنج شنبه پانزدهم فروردین ماه سال ۱۳۹۱

  • 357 بازدید
  • فروردین ۱۵ام, ۱۳۹۲
  • اخبار

فروردین
امروز، زهره به برج جوزا می رود. سفرهای کوتاه فوق العاده لذت بخش می باشند. می توانید انتظار اتفاقات خوبی را داشته باشید.

اردیبهشت
امروزه زهره به برج جوزا می رود. این قسمت چارت شما مربوط به قسمت زندگی مادی شماست. تا زمانی که در مورد انجام کارها با وجدان و صادق باشید موفق هستید.

خرداد
امروز زهره در برج جوزا می رود، بنابراین هم ظاهر خوبی دارید و هم احساستان خوب است. هر کسی که متولد ماه خودتان باشد فوق العاده برایتان مفید خواهد بود.

تیر
زهره وارد برج جوزا می شود.از این که دیروز همه را ملاقات کردید خوشحال هستید.دیروز خیلی افراط کردید و امروز واقعاً خسته هستید.اما نگران نباشید امروز می توانید در خانه تجدید قوا کنید.

مرداد
سیاره عشق و رمانس، ونوس، ورد بخشی از جدول شما می شود که حاکم بر دوستی های بلندمدت می باشد. به این معنی که شما شانسهای بسیاری دارید که از همراهی دوستان و نزدیکانتان لذت ببرید. حتی ممکن است عاشق کسی شوید که در ابتدا دوست شما بوده است. اگر اخیراً احساس تنهایی کرده اید، این شانسی است که حلقه روابط اجتماعی خود را گسترش دهید.

شهریور
امروز زهره به برج جوزا می رود.عشق و کار با هم در یک جا هستند.سازگاری زیادی بین شما و فردی که از شما کوچیکتر با بزرگتر است،وجود دارد،اما هیچ کدام از این دو طرف این تفاوت سنی را احساس نمی کنند.

مهر
امروز شما نسبت به عقاید و مذهب دیگر افراد بسیار علاقه مندید و بحث های جالبی در این رابطه خواهید داشت.در حال حاضر می توانید با دید باز به مسائل نگاه کرده و در نتیجه می توانید فلسفه ها و عقایدی که در سراسر دنیاست را بدون هیچ تعصبی بشنوید،چه راجع به آنها حساس باشید و چه نباشید.هم چنین در این زمان شما بسیار متمایل به مسائل روحی و مرموز می باشید.

آبان
امروز کمی با مشکل روبرو می شوید.بنابراین به این مشکلات به عنوان یک اتفاق گذرا نگاه کنید و ناامید نشوید.می توانید به این مساله به عنوان طراحی دوباره نقشه های تان بنگرید و این بار نقطه ضعف ها و مشکلات را حذف کنید.فراموش نکنید که در رویارویی با رقابت ها و مبارزه ها بهترین هستند.

آذر
روال عادی و هر روزه و نظم و ترتیب، کلماتی نیستند که با طبیعت آذری شما همخوانی داشته باشد. و این شمائید که دوباره می خواهید از زیر بار مسئولیت ها فرار کنید. خوشبختانه امروز این فرصت را دارید که اینکار را بکنید، پس شروع کنید و کاری انجام دهید که به شما قدرت باز کردن بالهایتان را بدهد.

دی
ونوس به طرف برج جوزا می رود و باعث می شود که شما تا مدتی از کارهای سخت و طاقت فرسا دوری کنید. این موضوع بد نیست، زیرا شما از آنجایی که از سردرگمی خوشتان نمی آید همیشه مسئولیت های سنگین را می پذیرید و اگر بعداً بداخلاق شوید تنها مقصر، خود شما هستید.

بهمن
علامت خورشیدی شما امروز بی نظیر است و تمایل دارید که در گرفتن حق و حقوق خودتان تکرو باشید. اگر سعی کند محدودتان کند از این کار خوشتان نمی آید . لازم نیست که نگران شوید زیرا شما به دیگران می فهمانید که خودتان هم عقل دارید .اگر امروز وقت اضافی دارید از کاری که غذای فکری به شما بدهد لذت خواهید برد.

اسفند
زهره امروز به جوزا نقل مکان می کند. بنابراین یک روح صلح و همکاری در خانواده تان بایستی حکومت کند. اگر این نباشد به معنای این می تواند باشد که شما و شریک زندگی تان نیاز به بحث در مورد موضوعات عالی دارید. شاید یکی از شما در موردی ولخرجی کرده اید که نیازی نبوده است.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟