پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

افسانه بایگان و همسر شهید بابایی کنار سفره هفت سین + عکس

افسانه بایگان بازیگر تلویزیون و سینماو صدیقه حکمت همسر شهید بابایی مهمان ویزه برنامه تحویل سال شبکه سه سیما با اجرای علی ضیا بودند.

afsane baygan


افسانه بایگان درباره بهترین عیدی که تا امروز گرفته است گفت: «به نظر من حضور انسان بر روی کره زمین بهترین عیدی است. استفاده درست از هستی بزرگ‌ترین نعمت است.»

صدیقه حکمت همسر شهید بابایی نیز در ادامه گفت: «برای من هم همیشه بهترین عیدی سلامتی فرزندان و همسرم بود. اگرچه من حضور فیزیکی شهید بابایی را در کنارم ندارم، اما سایه او همیشه بالای سر من است و بهتر بود که در کنارش می‌بودم.»

 

ansaneh baygan

بایگان که در سریال «شوق پرواز» نقش همسر شهید بابایی را ایفا کرده بود در ادامه درباره تجربه حضورش در این نقش گفت: «سریال «شوق پرواز» برای من فرصت خوبی بود. آشنایی با خانم حکمت و نشستن پای صحبت‌های ایشان باعث شد بیشتر به این نقش نزدیک شوم. لحظات ناب و لطیفی را که بین یک زن و مرد عاشق می‌گذشت، به واقع در ارتباط شهید بابایی و خانم حکمت دیدم. هر خانمی این آرزو را دارد که همسرش مثل شهید بابایی اینقدرعاشقانه براش بنویسد.»

در پایان همسر شهید بابایی با تشکر از عوامل ساخت سریال «شوق پررواز» گفت: «با توجه به اینکه عوامل ساخت این سریال سعی داشتند واقیعت‌های زندگی شهید بابایی را به تصویر بکشند، اما شاید این تلاش قطره‌ای بود در مقابل اقیانوس و اگر قرار بود هر آنچه در زندگی این شهید می‌گذشت به تصویر کشیده شود شاید ساخت۱۰۰ قسمت هم کم بود.»


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟