پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

آن هاتاوی در فیلم جدید کریستوفر نولان بازی می‌کند

anne_hathaway

بازیگر برنده اسکار در فیلم علمی تخیلی «بین ستاره‌ای» نقش‌آفرینی می‌کند.

آن هاتاوی که اخیرا برای بازی در فیلم موزیکال «بینوایان» برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن مکمل شد، در تازه‌ترین ساخته کریستوفر نولان در کنار متیو مکاناهی مقابل دوربین می‌رود.

فیلمنامه «بین ستاره‌ای» (Interstellar) را نولان  را با همکاری برادرش جاناتان نولان نوشته و کارگردانی می‌کند. خود نولان یکی از تهیه‌کنندگان پروژه است.

این فیلم ۷ نوامبر ۲۰۱۴ روی پرده سینماها می‌رود. «بین ستاره‌ای» را استودیو پارامونت در آمریکای شمالی و استودیو برادران وارنر در سطح بین‌المللی توزیع می‌کند.

این فیلم روایتی از یک سفر بین ستاره‌ای قهرمانانه و بسیار فراتر از درک علمی انسان است.

هاتاوی سال ۲۰۱۲ در فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» با نولان همکاری کرد. او در «دُن جان» اولین تجربه کارگردانی جوزف گوردون-لویت بازی کرده و به زودی در مقام صداپیشه با انیمیشن «ریو ۲» همکاری می‌کند.

هاتاوی سال ۲۰۰۸ نیز برای فیلم «ریچل ازدواج می‌کند» نامزد اسکار بهترین بازیگر زن بود. «خاطرات پرنسس»، «شیطان پرادا می‌پوشد» و «آلیس در سرزمین عجایب» از دیگر فیلم‌های این بازیگر ۳۱ ساله است.

نولان ۴۲ ساله که متولد لندن است، در ۲۰۰۲ برای فیلم «یادگاری» نامزد اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد و سال ۲۰۱۱ برای فیلم «تلقین/آغاز» نامزد جوایز اسکار بهترین فیلم و فیلمنامه غیراقتباسی بود. «بی‌خوابی» و «پرستیژ»، «بتمن آغاز می‌کند» و «شوالیه تاریکی» از دیگر فیلم‌های اوست.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟