پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

کیت میدلتون پسر دوست دارد یا دختر! +عکس

9cc3c

دوشس کمبریج در روز سنت پاتریک در گفتگویی که با یکی از سربازان در همپشایر داشت نکاتی از جمله جنسیت دلخواه نوزادش را افشا کرد.

کیت میدلتون که اکنون پنج ماه از بارداری اش می گذرد گفت امیدوار است نوزادش پسر باشد ولی شاهزاده ویلیام دختر دوست دارد. کیت میدلتون و شوهرش پرنس ویلیام بعد از مراسم رژه با سربازان ایرلندی صحبت کردند.

یکی از افسران به نام لی ویلر ۲۹ ساله گفت :”من از او پرسیدم که آیا می داند نوزادشان دختر است یا پسر و او گفت هنوز نمی داند ولی خودش پسر دوست دارد و ویلیام دختر”

The+Duke+and+Duchess+of+Cambridge

او همچنین از کیت پرسید که چه نام هایی برای فرزندشان در نظر گرفته اند و او گفت که قرار است که همان نامهای معمول و سنتی را برای کودکشان انتخاب کنند.

ماه گذشته وقتی به نظر رسید لحظه ای کیت میدلتون در یک لحظه جنسیت نوزاد را لو داده است ، به گزارش پرشین وی کنجکاوی رسانه ها برای فهمیدن جنسیت نوزاد این زوج به اوج خود رسید ولی او همچنان اظهار بی اطلاعی می کند.

کیت در مراسم این جشن ایرلندی با لباس سبز زمردی که سال گذشته به همین مناسبت بر تن داشت شرکت کرد و شبدری که نشانه خاص این مراسم ایرلندی است را به شوهرش و سربازان اهدا کرد.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟