پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

واکنش عجیب محسن یگانه به انتقاد یک خبرنگار

yeganeh

محسن یگانه خواننده جوان موسیقی پاپ در آخرین اجرای خود در جشنواره موسیقی فجر واکنشی عجیب به نقد یک خبرنگار نشان داد.

خواننده جوان موسیقی پاپ در واکنش به انتقاد یک خبرنگار در یک برنامه زنده رادیویی، ترجیح داد از حضور وی در آخرین اجرای خود در جشنواره فجر جلوگیری کند.

اتفاقی که با همرای حراست سالن اجرایی شد!

سایت خبری موسیقی ما بهعنوان یکی از رسانههای متبوع این خبرنگار پوشش جشنواره موسیقی فجر را در دستور کار داشته است با انتشار گزارشی جزئیات تازهای از این رویداد را رسانهای کردهاست.

بر اساس گزارش موسیقی ما شب پایانی جشنواره و در بین دو سئانس کنسرت محسن یگانه عوامل حراست سالن از خبرنگار و منتقد رادیو جوان و سایت موسیقی ما حین اجرای برنامه رادیویی درخواست کردند که سالن کنسرت را ترک کند.

شنیدهها حاکی از این است که محسن یگانه پس از مطلع شدن از حضور این خبرنگار در سالن اجرای برنامه، از عوامل حراست خواسته تا وی را از سالن اجرای برنامه به بیرون هدایت کنند! عوامل حراست هم با رفتاری نامناسب از خبرنگار مربوطه خواستند که سالن را ترک نماید.

این خبرنگار که فقط جهت حضور در برنامه رادیویی در محل برگزاری برنامه حاضر شده بود، پس از صحبت با عوامل کارگردانی برنامه رادیویی، و اتمام پخش برنامه سالن را ترک کرد تا مسئولین صدا و سیما پیگیر ماجرای قهر خواننده مورد نظر پس از نقدهای آن خبرنگار در برنامه رادیو باشند.

نقدهایی که به نظر کاملا مثبت و در جهت حمایت از اجرای این خواننده در جشنواره بود.

همچنین مسئولان حراست صداوسیما پس از مطلع شدن از رفتار مسئولان برج میلاد، رسما از صبح سهشنبه به دستور ریاست حراست کل صداوسیما، ازطریق مراجع رسمی پیگیر این اتفاق تلخ در برج میلاد شدهاند تا در صورت تائید اتفاقات، گزارش عملکرد مسئولان را به اطلاع مقامات عالی رتبه فرهنگی برسانند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟