پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

واکنش ها به درگیری بائو و قلعه نویی در رختکن استقلال

* سکوت میثم بائو مقابل شایعات مطرح شده در رسانه ها
برخی از رسانه ها امروز خبر از درگیری لفظی بین میثم بائو و امیر قلعه نویی بعد از دیدار استقلال و صبا دادند. میثم بائو ترجیح داده درباره این موضوع با رسانه ها صحبت نکند و سکوت را در پیش بگیرد.

وی گفته که به دلیل بازی حساس روز جمعه استقلال مقابل تراکتور به شایعه مطرح شده واکنشی نشان نمی دهد.

این در حالی است که از دیشب تاکنون خبرنگاران زیادی با بائو تماس گرفته اند اما هافبک استقلال تمام تماس ها را بی پاسخ گذاشته است.

* ماجدی: قلعه نویی از بائو ناراحت بود
میرشاد ماجدی در این خصوص اظهار داشت: «ممکن است در تیم مسایلی به وجود آید. من برای کسانی که اخبار رختکن را که در واقع حریم تیم است به بیرون منتقل می کنند متأسفم.»

وی افزود: «آقای قلعه نویی از نحوه بازی بائو ناراحت بود. مربی حق ندارد این مسأله را با بازیکنش در میان بگذارد؟ یعنی هر حرفی که در رختکن میان بازیکن و مربی زده می شود باید به بیرون درز کند؟ باید آن را بزرگنمایی کرد و گفت که درگیری شده؟»

ماجدی ادامه داد: «اصلا مسأله خاصی میان قلعه نویی و بازیکن پیش نیامد.بازیکنان هم بائو را آرام کردند. همین. چیز خاص دیگری نبود.»

* پورحیدری: مربی حق دارد سر بازیکن ضعیف داد بزند
منصور پورحیدری، مدیرفنی استقلال در خصوص درگیری قلعه نویی با میثم بائو گفت: «این درگیری را تکذیب می کنم. متاسفانه به هردلیلی دارند برای قلعه نویی حاشیه درست می کنند و می خواهند تمرکز او را به هم بریزند و از لحاظ روحی روانی تحت فشار قرار بگیرد. مربی حق دارد سر بازیکن حریف داد بزند هرچند این درگیری اصلا به وجود نیامده و بائو هم بازیکنی نیست که با مربی خود درگیر شود.»

 


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟