پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

آغاز کارشکیرا سه هفته بعد از زایمان ! / عکس

اگر ببینید باور می کنید،لاغری شکیرا دروغ نیست.۳ هفته بعد از تولد میلان،او در روز ۱۴ فوریه در بارسلونای اسپانیا دیده شد در حالی که اندامش به حالت قبل بازگشته است.او شلوار کاهش سایزی به رنگ مشکی و بلوزی سفید و یک ژاکت طوسی به تن داشت.

1

قبلا شکیرا عکسی از پسرش با عنوان اولین بیرون رفتن رسمی پسرم در شبکه ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته بود.
مادر و پسر از تیم بارسلونا ملاقات کنند در حالی که پیکه و هم تیمی هایش با تیم دیگری با نتیجه ی ۶ بر ۱ در حال رقابت بودند.شکیرا گفت:میلانامتیاز پدرشرا تماشا می کرد.

2

این اولین فرزند شکیرا،۳۶ ساله،و پیکه ۲۶ ساله است که در ۲۲ ژانویه متولد شد.این زوج اسم اولین فرزند خود را میلان انتخاب کردند زیرا به زبان اسلاوی معنی عزیز،دوست داشتنی و توفیق دهنده و مهربان می دهد و در رم باستان ،معنی مشتاق و ساعی می دهد و در زبان سانسکریت به معنای وحدت است.
شکیرا کسی که بارداری اش را در سپتامبر ۲۰۱۲ بعد از ۱۸ ماه زندگی مشترک با پیکه اعلام کرد.این زوج اخیرا اولین عکس فرزندشان را در وب سایت یونیسف قرار دادند.
این خیرات برای تولد میلان با اهدای ۱۱۰-۵ دلار ادامه پیدا می کند.شکیرا می گوید:امیدواریم،کودکان کمتری در جهان برای تامین نیازهای اساسی اشان به هدایا و خیرات نیازمند باشند.خیلی ممنونیم از این که این لحظه ی فراموش نشدنی را با ما شریک می شوید


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟