پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

لطف کی روش به پرسپولیس!

هر چند همیشه به تشکیل اردوهای تیم ملی اعتراضاتی وجود داشته و این بار هم لیست کروش از این قاعده مستثنی نبوده است ولی با وجود اعتراضاتی که از سوی برخی از مسوولان پرسپولیس و بازیکنان این تیم به اردوی اخیر تیم ملی شد به نظر می‌رسد سرخپوشان در این برهه از زمان، بهترین بهره را از تمرین‌های تیم ملی و حضور و یا عدم حضور بازیکنانشان در تیم ملی خواهند برد.

شاگردان یحیی گل محمدی در نخستین مصاف بعداز تعطیلی چند روزه مسابقات لیگ برتر باید به دیدار نفت تهران بروند تیمی که هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده و یک ملی‌پوش هم دارد.

رویارویی با نفت برای سرخپوشان یک فرصت استثنایی به وجود می‌آورد تا آنها با غلبه بر آن بتوانند خود را به رده‌های بالای جدول نزدیک کنند و همانطور که هواداران این تیم مشتاق هستند؛ بتوانند حداقل سهمیه آسیا را در لیگ برتر کسب نمایند.

پرسپولیسی‌ها در شرایطی روبروی نفت قرار خواهند گرفت که دو گروه بازیکن در اختیار یحیی گل محمدی خواهد بود، گروه اول که در بیشتر بازی‌های پرسپولیس حضور داشتند؛ کسانی هستند که در روزهای گذشته در اختیار تیم ملی بودند و اتفاقا تمرین‌های بسیار خوبی را سپری کردند و با انگیزه بیشتری به تیم باشگاهی خود خواهند پیوست.

حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، مهرداد پولادی و غلامرضا رضایی چهار ملی‌پوش پرسپولیس در اردوی اخیر تیم ملی بودند که برای رویارویی با نفت هم نفرات اصلی تیمشان را تشکیل خواهند داد.

دو نماینده فیکس ترکیب تیم ملی و دو بازیکن دیگر هم از روی نیمکت نظاره‌گر شروع بازی ایران و لبنان بودند. در هر صورت با توجه به اینکه بازی پرسپولیس و نفت روز شنبه و در تهران برگزار خواهد شد ملی‌پوشان پرسپولیس فرصت خوبی برای استراحت و ریکاوری خواهند داشت تا برای مصاف هفته بیست و پنجم کاملا آماده باشند.

گروه دوم هم بازیکنانی هستند که با وجود عدم حضور در اردوی اخیر تیم ملی، مدعی بودند که می‌بایست به تیم ملی دعوت می‌شدند و حالا همین مساله باعث شده تا آنها انگیزه مضاعفی برای دیدار پیش روی پرسپولیس داشته باشند.

محمد نوری، محسن بنگر، کریم انصاری‌فرد، هادی نوروزی، رضا حقیقی و محمد قاضی شش بازیکن سرخ‌پوشی هستند که نه تنها در اکثر اردوهای تیم ملی حضور داشتند بلکه حتی فکرش را هم نمی‌کردند که برای رویارویی با لبنان اسمشان در لیست کروش نباشد.

این مساله به خودی خود، از این بازیکنان برای پرسپولیسی که باید به مصاف تیم پنجم جدول برود، اسلحه‌ای خواهد ساخت که این تیم را در هفته بیست و پنجم از پیش رو بردارند. پرسپولیس نتیجه هفته بیست و پنجم را با این شش بازیکن و چهار ملی‌پوش خود رقم خواهد زد و البته با داشتن سنگربانی مثل نیلسون، دروازه مطمئنی هم خواهد داشت.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟