پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز شنبه چهاردهم بهمن ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
از درست و غلط بودن کارها با خبرید. در خانه در مورد مسئله مهمی صحبت می کنید. اگر دیگران تمایلی به صحبت کردن نداشته باشند باید خودتان به تنهایی کارها را مرتب کنید. در این موقع می توانید راحت بخوابید.

اردیبهشت
از آنجایی که فردی منصف هستید . معمولاً‌ می توانید صلح برقرار کنید.زیرا معمولاً‌ می توانید یک راه حل پیدا کنید. البته بهتر است که قبل از آنکه صحبت کنید کمی فکر کنید و اجازه بدهید زمان بگذرد . زیرا اگر مراقب نباشید دیگران خیلی زود ناراحت می شوند.


خرداد

بعد از مشکلات احساسی اخیر امروز را به آرامی می گذرانید. سعی کنید مشکلات و ناراحتی ها را دوباره تکرار نکنید، اگر لازم است با همسرتان فعالیت های اجتماعیع خود را افزایش دهید. اگر روابط احساسی تان باز هم در تلاطم است بهتر است بررسی کنیدو اگر به طور کلی رضایت طولانی مدت می خواهید در مورد آن تصمیمی بگیرید.
تیر
به خاطر حساس بودن دچار سوءتفاهم می شوید.یاد گرفتن بخشش و گذشت شما را معتدل می کند.امروز به خودتان زمان بدهید.اگر چه تمام سعی تان را می کنید تا در وقت صحیح کارها را به اتمام برسانید.کارهای زیادی دارید که انجام دهید بنابراین اجازه ندهید کج خلقی ها آن را خراب کنند.

مرداد
پس از فضای پرتنش دیروز، بسیار مایلید که اوضاع را آرام تر کنید و باعث شوید که بقیه نیز احساس بهتری داشته باشند. در حال حاضر شما ترجیح می دهید که مواردی کوچک را بپذیرید تا این که درگیر بحث و جدل شوید. جناب شیر، شما بسیار بدون غرض هستید اما اجازه ندهید که هر کسی پا در کفش شما بکند، چرا که انرژی برای مقابله با آنها را ندارید .می توانید برای آنها پیغامی گمراه کننده بفرستید!

شهریور
امروز دوست دارید در خدمت دیگران باشید و هر موقع بتوانید به آنها کمک می کنید.این فرصتی است تا توانایی ها و مهارت هایتان را به دیگران نشان دهید و این که تا چه اندازه مفید و حساس هستید.افرادی هستند که می خواهند از ذات خوب شما سودجویی کنند بنابراین به آن ها فرصت سودجویی ندهید.
مهر
به عنوان یک مهرماهی شما خلاقیت های فراوانی دارید که امروز زمان بروز آنهاست خود را مجبور به انجام کاری کنید که همیشه شما را شاد می سازد و شما را پر از احساس گرم رضایت می کند.مکرراً ممکن است دست به آغاز فعالیتی بزنید،به خصوص اگر همیشه می خواستید این کار را به انجام برسانید.هم چنین نیز عشق به سراغ شما می آید و زندگی شما را درخشان می کند اگر بتوانید در راه آن قدم بردارید ولی سعی کنید عاشق عشق نشوید که ممکن است مجبور شوید پرستاری قلب شکسته تان را به عهده بگیرید.
آبان
ستارگان شما را از نظر روحی آسیب پذیر می کنند.مراقب باشید احساسات دیگران را خوب متوجه شوید و سپس پاسخ دهید.سعی کنید در یک رابطه عاشقانه همان قدر که به عقل توجه می کنید به قلب تان هم توجه کنید.
آذر
شما امروز امکان دارد به آسانی حواستان پرت شود ولی واقعاً احتیاج دارید که کمربند خود را سفت کنید و مقداری کار خارق العاده انجام دهید. در پیش گرفتن یک روش جدید در موارد عملی همه چیز را آسان تر کرده و شما را برای دیگران مفیدتر می کند. نصیحتی که به آنها می دهید براساس تجربه شما خواهد بود و نه آنچه شما فکر می کنید آنها دوست دارند که بشنوند.
دی
امروز واقعیات شما را متوجه مسائل مادی و زمینی می کند ولی نباید به دیدگاهی که روز گذشته داشتید پشت کنید. شاید، بعضی از عقاید شما به نظر غیرواقعی باشند ولی ممکن است حداقل یکی از آن ها ارزش بررسی بیش تر را داشته باشد.
بهمن
امروز می توانید منتظر اتفاق هیجان انگیزی باشید حتی اگر اتفاقی بسیار شگفت انگیز باشد یا شخصی خبری غیرمنتظره به شما می دهد. در هر دو مورد حتماً‌ تغییری صورت می گیرد اما نمی توانید شکایت کنید که حوصله تان سر رفته یا زندگی تکراری است و اتفاق مهمی نمی افتد . در حقیقت زندگی درست برخلاف آن چیزی است که شما فکر می کنید.

اسفند
شما به سختی می توانید برای مدارک و جریانات شغلی تان تمرکز داشته باشید . در چند روز آینده یک صف بندی سیاره ای شهوت انگیز همه انرژی شان را به طرف شما می فرستد.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟