پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز دوشنبه شانزدهم بهمن ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
اگر شخصی سرحال و با نشاط باشد شما با بی حوصلگی رفتار می کنید اما چاره ای ندارید زیرا از درخواست های سطحی و مادی دیگران خسته شده اید. دیگران از این رفتارتان ناراحت می شوند اما تا زمانی که سرحال نشده اید چیزی نگویید.

اردیبهشت
رفتار غیرقابل اعتماد یکی از دوستان و یا همکاران کمی ناراحت کننده است. هیچ ضرری برای شما ندارد.حتی اگر هم خودتان این طور فکر می کنید بهتر است از شرایط سخت دوری کنید زیرا بهترین روش برای حفظ آرامش شماست. در شرایط بحرانی بهتر است ملاحظه گر باشید تا شرکت کننده .

خرداد
امروز اطرافیان را مانند آهنربا به خودتان جلب می کنید زبانتان بسیار هوشمند، پوست و چشمانتان هم بسیار براق است. اگر هم ازدواج کرده اید باید مراقب وسوسه ها باشید. اگر مجرد هستید که امروز، بسیار عالی می باشد.

تیر
امروز بیشتر از همشه حساس هستید و اگر تا آخر روز با همه چیز کناربیایید و لبخند بر لب داشته باشید،فوق العاده است.در هر صورت،آماده اید تا به درد دل های دیگران گوش دهید.اگر از کسی بخواهید که به درد دل های شما گوش کند با کمال میل قبول می کند.

مرداد
ستارگان می گویند که امروز شما در حالتی از صلح و عشق به سر میبرید. می خواهید از همراهی کسانی که به شمانزدیکترند، لذت ببریدو از این شانس که می توانید نشان دهید که در این حالت چه قدر می توانید رمانتیک باشید لذت خواهید برد. یک دوست صمیمی به شما اعتماد کرده و مطالبی را می گوید که امیدوار است شما آنها را بازگو نکنید. گرچه که آنها می دانند، می توانند به شما اعتماد کنند.

شهریور
امروز،روز فوق العاده ای است و می توانید با کارهای امروز خلاق و سرگرم کننده استراحت کنید و آرامش بگیرید.ازاینکه قدرت و استعداد فیزیکی و ذهنی تان را به دیگران نمایش دهید،لذت می برید.لازم است بدانید چه زمانی باید دست نگهدارید تا اشتباه نکنید و هدفتان را فراموش نکنید.

مهر
خوشبختانه امروز ارتباط برقرار کردن با همکاران و دیگر افرادی که در طول روز می بینید بسیار ساده است.حتی اگر همیشه اوضاع را طوری ترتیب می دهید که چشم تان در چشم همکاران تان نیافتد،امروز به طریقی می توانید آنها را تحمل کنید.ولی وقت زیادی را صرف افرادی که علاقه چندانی به آنها ندارید نکنید چرا که از بودن با افرادی که هم فکر خودتان هستند بیشتر لذت می برید.

آبان
روبرو شدن با این موضوع که نمی توانید به تمامی اهدافتان برسید روحیه شما را پایین می آورد.اما باید حقیقت را هر چند که تلخ باشد،بپذیرید.نظم و ترتیب زحل،ذهن تان را تحت تاثیر قرار می دهد و شما را برای حضوری در ششم فوریه آماده می کند.خبر خوب این است که می توانید موانع را از سر راه تان بردارید.

آذر
حتی اگر در حضور دیگران احساس می کنید دوست ندارید خودمانی باشید، شما بطور ذاتی می دانید چگونه صحبت کنید و چگونه عقاید خود را عنوان کنید. با اینحال کلماتتان را با احتیاط بیان کنید بخصوص اگر حس می کنید که حرفهایتان ممکن است برای کسی برخورنده باشند.

دی
هم اکنون مارس وارد برج ثور شده است و شما انرژی زیادی برای معاشرت کردن دارید. اگر منتظر یک جفت برای خود هستید موقعیت مناسبی برای شما فراهم است پس از این شرایط حداکثر استفاده را کرده و خود را گرفتار مسئولیت هایتان نکنید.

بهمن
مطمئناً به این نتیجه رسیده اید که باید با هر نوع تغییری در محل کار و منزلتان کنار بیایید . از آنجایی که هیچ کس به اندازه شما از اتفاقات آینده با خبر نیست از این که مدت زیادی طول می کشد تا موقعیت را درک کنند زیاد تعجب نکنید . صبور باشد و منتظر فرصتی باشید که چند وقت دیگری با آن روبرو می شوید.

اسفند
مریخ به ثور نقل مکان می کند – یک عضو خانواده می خواهد نظر شما را جلب کند . شما دوست دارید که بشنوید که او چه می گوید. اما اگر فکر شما به نظر می رسد که جای دیگر باشد هنوز شما هنرپیشه اید و نباید مشکلی باشد که نشان دهید که دارید توجه می کنید و اگر سرتان به زمین ( خواب) رانده می شود باید فکر دیگری بریزید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟