پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

پشت پرده دلخوری رحمتی از استقلالی ها

دیروز شایعه جدا شدن سید مهدی رحمتی از استقلال بسیار جدی بود. حتی برخی از مسئولان بلند پایه این باشگاه اعلام کردند،رحمتی از این تیم می‌رود و در صورت جدایی او، وحید طالب‌لو به استقلال خواهد آمد. البته خبر اعتراض و جدایی گلر اول تیم ملی از استقلال، در چند روز اخیر مطرح بوده است ولی آیا او تنها به خاطر پول از جمع آبی‌ها جدا خواهد شد؟

یکی از مسئولان باشگاه استقلال می‌گوید: «رحمتی امروز با سمیعی‌نژاد رئیس کارخانه فولاد مبارکه سپاهان دیدار خواهد کرد.»

این دو رابطه بسیار نزدیک و دوستانه‌ای با یکدیگر دارند. سال گذشته، زمانی که قرار بود رحمتی به استقلال برود، سمیعی‌نژاد شخصا تلاش زیادی کرد تا این بازیکن را در سپاهان نگه دارد ولی سرانجام به استقلال پیوست.

فرصت نقل‌و‌انتقالات نیم‌فصل شب گذشته به پایان رسید اما جالب این‌جاست که رحمتی قصد دارد امروز به دیدار سمیعی‌نژاد برود. عده‌ای این حرکت رحمتی را یک ترفند برای نشان دادن اعتراض می‌دانند.

او این روزها به دو چیز ایراد دارد؛ اول این که پول قراردادش پرداخت نشده است. او تاکید کرده، در ۴ ماه گذشته هیچ پولی از استقلال نگرفته است، در حالی که باید بخشی از قسط خود را دریافت می‌کرد.

رحمتی در قرارداد خود بندی جا داده که می‌گوید، اگر باشگاه نتواند تا یک ماه به وعده مالی خود عمل کند، او می‌تواند یک‌طرفه قرارداد خود را فسخ کند! رحمتی نزدیک به ۴ ماه است که هیچ پولی از استقلال نگرفته و به همین دلیل، می‌تواند با باشگاه دیگری مذاکره کند.

در مقابل سپاهان حاضر است با رقمی بالاتر نسبت به استقلال این بازیکن را جذب کند. امروز در جلسهای که او با سمیعی‌نژاد خواهد داشت، درباره همه چیز به گفتگو می‌نشینند.

اما رحمتی در استقلال تنها مشکل مالی ندارد. حضور فرهاد مجیدی نیز باعث دلخوری شدید او شده است. رحمتی اعلام کرده در صورتی که این بازیکن به استقلال بیاید، او یا کاپیتان خواهد بود یا این که، به هیچ وجه پشت فرهاد مجیدی به زمین نخواهد رفت! رحمتی حتی این حرف‌ها را به گوش مسئولان استقلال نیز رسانده است. رابطه این دو به دلیل اتفاقات اول فصل بیشتر از گذشته شکرآب شده است.

رحمتی و برخی از بازیکنان استقلال معتقد هستند اگر ابتدای فصل شعار می‌شنیدند، به خاطر فعالیت‌های مجیدی بود. در صورتی که رحمتی از استقلال جدا شود – که برخی از مسئولان باشگاه می‌گویند احتمالش زیاد است – وحید طالب‌لو جایگزین او خواهد بود. مذاکرات ابتدایی نیز با این بازیکن صورت گرفته است و گویا رحمتی به همین دلیل از مسئولان باشگاه دلخور است.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟