پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فتح‌الله‌زاده: نکونام اشتباه کرد ؛ پرسپولیس ازما بیشتر می گیرد

علی فتح‌الله‌زاده درباره مسایل این روزهای باشگاه استقلال و حرف و حدیث‌هایی که درباره اختلاف جواد نکونام و مهدی رحمتی در این تیم مطرح شده بود، گفت: در تیم ما اصلا بحثی درباره کاپیتانی وجود ندارد، همان طور که ابتدای فصل بازوبند را به نکونام دادیم و او آن را به رحمتی سپرد. همچنین در بازی با آلومینیوم مهدی رحمتی بازوبند را به دست جباری بست. ما حتی به بازیکنان گفته ایم که وقتی در بیرون از تیم چنین بحث‌هایی پیش می‌آید بهتر است کاپیتانی را به یکدیگر تعارف کنند تا مشکلی پیش نیاید.

وی ادامه داد: برخی از اختلافات بازیکنان ما به عملکرد خود و رسانه‌ها باز می‌گردد وقتی ما اینقدر درباره نیمکت نشینی بازیکنان اخبار و گزارش منتشر می‌کنیم و این مساله را این چنین بزرگ می‌کنیم نتیجه‌اش این می‌شود که وقتی یک بازیکن نیمکت نشین می‌شود، ناراحت شود. در حالی که ممکن است او در آن بازی در تاکتیک مربی جایی نداشته باشد.

فتح‌الله‌زاده که در برنامه «ورزش و مردم» صحبت می‌کرد در پاسخ به این سوال که اگر نکونام هنوز در اوساسونا بازی می‌کرد، باز هم می توانست به مربی اش بگوید که دلش شاد نیست و تمرین نمی‌کند؟ گفت: این کار صحیح نیست، اما نگرش بازیکن خیلی مهم است. به هر حال نکونام چند سال در اروپا بازی کرده و حساسیت‌های خاصی دارد که باعث می‌شود برخی از شوخی‌ها را جدی بگیرد. خودم احساس کردم که کسانی می‌خواهند با صحبت‌هایشان بازیکن خوب ما را از ما بگیرند‌، به همین دلیل با او صحبت کردم و او راضی شد که به سر تمرین برود، اما پس از رفتن او به تمرین دیگر تشخیص مربی است که او را بازی بدهد یا نه.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره مساله ابهام قرارداد فرهاد مجیدی گفت: مگر این همه بازیکنی که با ما دعوا می‌کنند و می‌روند جایشان خالی می‌ماند؟ ما یک بازیکن را به نام ردی از لیست خارج ‌کرده‌ایم و به کمیته‌ انضباطی هم تعهد داده‌ایم که اگر پولش را ندادیم و شکایت کرد، عواقبش را خودمان می پذیریم. ضمن این که علاوه بر او توزی هم از لیست خارج ‌کرده‌ایم و بنابراین عقد قرارداد مجیدی مشکلی ندارد و ما می‌توانیم همین فردا کارت بازی او را بگیریم. تازه شکایت‌هایی که علیه رقیب ما یعنی پرسپولیس شده است خیلی بیشتر بوده است.

فتح‌الله‌زاده افزود: به جرات می‌توانم بگویم که پس از انقلاب تا به امروز همیشه بودجه رقیب ما بیشتر بوده و امکانات بیشتری داشته و اسنادش هم موجود است، البته ما گله ای نداریم، چون کار مدیریتی انجام می‌دهیم، همین حالا خیلی از بازیکنان از ما پول می‌خواهند و من مجبور شده ام در این مقطع از دو نفر به ترتیب ۸۳ و ۸۵ میلیون تومان قرض بگیرم. همچنین از آقای پرهام ۸۰۰ میلیون تومان گرفته‌ام و هشت ماه بعد باید پس بدهم که البته ریالی هم اضافه نخواهم داد،‌ اما به من تهمت‌های ناروا می‌زنند. اکنون هم از فرط استرس دستم سر شده است!

به گزارش ایسنا،‌ در ادامه فتح‌الله‌زاده به مساله اعتراض چند تن از هواداران به بازگشت فرهاد مجیدی اشاره کرد و گفت: باید در انتقال اخبار دقت کنیم. از حدود ۵۰ هوادارای که برابر دفتر من تجمع کرده بودند فقط هفت نفر علیه مجیدی شعار دادند. خانواده حجازی هم پس از آن گفتند که این افراد نسبتی با آنها ندارند. مطمئنم اگر ناصرخان حجازی هم زنده بود از مجیدی می‌خواست که به استقلال بیاید. این را نیز باید بگویم که بحث مکتب را داخل فوتبال کنیم. مکتب به مسایل اعتقادی مربوط است. ما در فوتبال اسطوره داریم. حجازی اسطوره بزرگ فوتبال ماست و استقلال نیز یک باشگاه بزرگ است و دیگر نگوییم مکتب حجازی یا مکتب استقلال.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟