پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز یکشنبه سوم دی ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
تغییری در زمینه کاری ایجاد می شود که البته کمی طول می کشد تا عملی شود. گاهی اوقات شک و تردید دارید اما سعی کنید آن را از خودتان دور کنید.

اردیبهشت
چند روز اخیر برایتان مشکل بوده است اما امروز می توانید به میهمانی بروید و همه چیز را فراموش کنید . گاهی اوقات خیلی حساس می شوید اما امروز همه چیز تمام شده استو همه می توانند امروز خوش بگذرانند.

خرداد
سعی کنید مدارک قانونی را امروز امضاء نکنید زیرا مشکل ساز می شوند. بسیاری از شما وقتتان را تلف می کنید تا به دنبال مایملکی بردید که ” از دست داده اید“. سعی کنید مانند همیشه کامل باشید و وقتتان را تلف نکنید.

تیر
همه مشکلات با همسرتان برطرف می شود و جای نگرانی نیست مخصوصاً این که امشب با دوستان می روید بیرون.

مرداد
اگر درگیر هر نوع اصلاحی در محیط خانه و یا معامله ای راجع به ملک خود هستید، بسیار مراقب باشید. عمیقاً این طور به نظر می رسد که همه حقایق به شما گفته نشده وممکن است شما بدون این که بدانید، آنها چه قصدی دارند، تصمیم مهمی اتخاذ کنید. برای جلوگیری از انجام کاری که بعدها منجر به پشیمانی می شود، بهتر است کمی صبر کرده و ببینید که در طی چند روز آینده چه اتفاقی می افتد.

شهریور
امروز دائم با عجله به این طرف و آن طرف می روید و نگران هستید که وقت کم آورید.با این روش خودتان را خسته می کنید و هیچ کاری را از پیش نمی برید.دوست دارید همه نیز مانند شما پرانرژی و فعال باشند.یک نفس عمیق بکشید در غیر این صورت همه راناراحت می کنید.

مهر
تنش و اضطرابی که دیروز در زیر پوست مسائل بود،امروز می رود تا بهبود یابد به نظر می رسد قبل از این که روز پایان یابد.شما در گیر بحث وگفتگویی می شوید.ممکن است این امر چندان ناخوشایند به نظر نرسد ولی حداقل شما این فرصت را خواهید داشت که حرف های دلتان را به چیزهایی که اخیراً شما را آزرده و ذهن شما را مشغول کرده بزنید.ولی سعی کنید اتفاقات مربوط به گذشته را که هیچ اثری روی اتفاقات حال حاضر ندارد را دوباره زنده نکنید.

آبان
بین احساس و عقل درگیر هستید.سعی کنید تعادل برقرار کنید و در هیچ کدام افراط نکنید.اگر متوجه افراط شوید با مشکل روبرو می شوید.

آذر
زندگی خیلی شلوغ است و بهمان دلیل شما خیلی آهسته روز را شروع می کنید. ولی همانطور که روز به جلو می رود انرژی بیشتری جمع می کنید و تا غروب دوباره روی فرم خود برگشته اید. اگر در چند روز آینده در منزل، مشغول مهمانداری هستید، سعی کنید حتماً از دیگران کمک بگیرید و همه چیز را به صورت تلاش تیمی جلو ببرید. دراین صورت هم خیلی لذت بخش و هم خیلی پر محصول است.

دی
امروز با افراد جوان سازگاری خاصی پیدا می کنید، مهم نیست چند سال دارید می توانید آن ها را درک کنید. می بینید که یکی از فرزندان یا شخص دیگری برای مشورت پیش شما می آید. به طور غریزی می دانید که چه طور آن ها را از نگرانی های بی مورد در آورید، می بینید که با آن ها روابطی محکم برقرار کرده اید.

بهمن
از آنجاییکه شما بسیار دقیق و منظم هستید تمام کارهایتان را به موقع و دقیق انجام می دهید. در حال حاضر می توانید بسیار فعال باشید. اگر دوستانتان را به مهمانی دعوت کرده اید و یا اگر کارهایی دارید که باید هر چه زودتر انجام شوند فعال بودن شما درست همان چیزی است که به آن نیاز دارید.اگر فرصت اضافی دارید کاری برای آرامشتان انجام دهید تا تعادل خود را به دست آورید.

اسفند
شما مصمم به آمادگی کاری هستید. اما وسوسه نشوید که مقررات را نادیده بگیرید. تعداد زیادی ساک جابجا کنید. در ترافیک سبک لای ماشینها بپرید. شما و معشوقتان خیلی متاسف خواهید بود که در طی جشن بی تحرک هستید بنابراین احتیاط کنید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟