پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

تصویر مهران مدیری پشت صحنه سریال جدید ویلای من

مصطفی بصیری مدیرعامل مؤسسه فرهنگی «گلرنگ رسانه» با بیان ویژگی های متمایز سریال «ویلای من»، به جوایز گسترده این سریال اشاره کرد و از ۱۰ هزار جایزه نقدی به همراه سه ویلا خبر داد که از سوی گلرنگ و با ضمانت این مجموعه بزرگ صنعتی کشور اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سریال «ویلای من»، وی گفت: «سه ویلا در شمال کشور به علاوه هزاران جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی، ۲ میلیون ریالی و ۵۰۰ هزار ریالی به مخاطبان اهدا خواهد شد.»

بصیری اعلام کرد: «زمان هر قسمت از این سریال، به صورت خالص تقریباً ۴۰ دقیقه است، و این به معنی احترام به بینندگان گرانقدر است. ضمناً به احترام مخاطبان زمان تبلیغاتی که پیش از هر قسمت مشاهده می شود به نسبت، محدودیت قابل توجهی دارد.»

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی گلرنگ رسانه عنوان داشت: «سریال ویلای من از قیمت مناسبی برخوردار است زیرا این سریال روی DVD ۹ تکثیر خواهد شد که این امر برای نخستین بار در این سطح و گستردگی در شبکه نمایش خانگی کشور اتفاق می افتد. می دانید که قیمت DVD ۹ خام در بازار بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان است. DVD سریال ویلای من ۳۰۰۰ تومان، به بهای یک DVD۹ خام عرضه می گردد.»

بصیری با اشاره به تفاوت های DVD معمولی و DVD ۹ تأکید کرد: «تفاوت DVD ۹ با DVD معمولی در حجم ذخیره DVD۹ است که تقریباً دو برابر دی وی دی های معمولی است. به دلیل حجم محدود دی وی دی معمولی، تنها در صورتی می توان محتوای جدیدی به دیسک اضافه کرد که محتوای اصلی فشرده گردد که باعث افت کیفیت تصویر می شود، اما در DVD۹ قرارگیری متنوع محتوا، همراه با کیفیت مطلوب، تنوع دوبله، تنوع زیرنویس و … کاملاً امکان پذیر است.»

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی گلرنگ رسانه بیان داشت: «شرکت صنایع الکترونیک گلرنگ، تکثیر و تولید DVD این مجموعه را عهده دار است که به روزترین تکنولوژی تولید دیسک در کشور را در اختیار دارد.»


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟