پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

نظر انصاری فرد در مورد تیم آینده اش

جام ورزشی، کریم انصاری‌فرد پس از هت تریک در دیدار تیمش برابر ملوان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: « خدا را شکر می‌کنم که توانستیم هواداران را خوشحال کنیم. آن‌ها واقعا در نیم فصل نخست اذیت شده بودند و این برد را به آن‌ها تقدیم می‌کنیم. »

وی افزود: « تیم ما واقعا خوب است و از نظر بازیکن چیزی کم نداریم. همه ایران هم این موضوع را می‌دانند.»

انصاری فرد در پاسخ به این سوال که آیا تغییر کادر فنی باعث شد پرسپولیس این نتیجه را به دست بیاورد گفت: « درست نیست این طور بگوییم. به هر حال ژوزه هم تلاش خود را در پرسپولیس کرد و فکر نمی‌کنم در جهان هیچ کسی باشد که دوست نداشته باشد نتیجه بگیرد. »

مهاجم پرسپولیس درباره آینده خود در این تیم هم گفت: «اگر صبر کنید در سه، چهار روز آینده وضعیتم معلوم می‌شود. به هر حال دل کندن از این هواداران خیلی سخت است. می‌دانم که آن‌ها دوست دارند من در پرسپولیس بمانم اما هواداران باید به من حق بدهند که در این سن به دنبال پیشرفت خودم باشم. »

به گزارش ایسنا، وی در پایان درباره اعتراض‌های هواداران پرسپولیس به مازیار زارع هم گفت: «به نظر من برخورد تندی با این بازیکن شد. به هرحال او یک بازیکن ملی‌پوش است و برای پرسپولیس هم زحمت کشیده. امیدوارم در بازی‌های بعد شاهد چنین اتفاق‌هایی در ورزشگاه‌ها نباشیم. »


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟