پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

فال امروز جمعه بیست و چهارم آذر ماه سال ۱۳۹۱

فروردین
بین نیازهای روحی و مادی تعادل برقرار کنید. اجازه ندهید رفتارهای دیگران و مشکلات مالی شما را از تصمیمتان منصرف کند. مراب اتفاقاتی که می افتد، باشید.

اردیبهشت
گاهی بیش از حد مغرور و لجباز و بی حوصله هستید. البته این خصوصیات زمانی ظاهر می شود که افراد خوبی در اطراف شما نباشند. گاهی اوقات از اینکه احساسات تان را بیان کنید می ترسید و این می توانید امروز درسی برای شما باشد.دست از سرکوب کردن امیال جنسی خود بردارید و آن ها را به راحتی بیان کنید.

خرداد
سعی کنید در تمام کارها رهبریت را به عهده بگیرید و گام اول را خودتان بردارید باید به همه چیز احترام بگذارید و موضوعی را نادیده نگیرید حتی اگر اطرافیان حساس و یا غمگین هستند مراقب آنها باشید.

تیر
امروز همسرتان سوالات مهمی دارد.اگر اکنون از شما پرسشی کرد بهتر است پاسخ درستی بدهید.شاید بهترین هدیه برای تمامی سال باشد.

مرداد
امروز افکار شما به خوبی متوجه اشخاصی است که دوستشان دارید و این طور به نظر می رسد که انگار می توانید ذهن یکدیگر را بخوانید و احتمالاً بدین علت است که قدرت روحی شما در این زمان بسیار بالا رفته است. اگر می خواهید هدیه ای برای شخصی بخرید، از فواید این حالت خود استفاده کنید چرا که ناگهان متوجه می شوید که او به چه چیزی علاقه مند است.

شهریور
رابطه خوبی بین شما و یکی ازهمکاران وجود دارد و می توانید ذهن هم دیگر را بخوانید.از آنجایی که عطارد همچنان پس روی کرده است بهتر است منظورتان را به طور واضح بیان کنید.

مهر
امروز به حس ششم و درونی خود اعتماد کنید چون شما را دچار اشتباه نخواهد کرد.هم چنین باید به افکاری که ناخودآگاه به ذهن شما خطور می کند توجه زیادی کنید چرا که آنها دید شما را نسبت به اتفاقاتی که اطراف تان رخ می دهد،باز می کند.هم چنین اتفاقاتی را بطور عجیب و غریب و همزمان با هم رخ می دهند که شما هیچ گون توضیح و تفسیر منطقی نمی توانید راجع به آنها بدهید.

آبان
اخیراً سرتان شلوغ بوده است.اما به نظر نمی رسد هیچ کس متوجه تلاش های بی وقفه شما نبوده است.سعی کنید کاری که از شما خواسته می شود را با خوشرویی انجام دهید.سایرین نیز عکس العمل خوبی خواهند داشت.

آذر
شما هنوز برخلاف انتظار دیگران مصمم اید که در زندگی کمال لذت را ببرید. و اگر کی به شما بگوید که چکار بکنید با او به مهربانی صحبت می کنید. یکنفر امکان دارد که راهی به قلب شما پیدا کند، و گرچه این زندگی را هیجان انگیزتر می کند، ولی حساب روی این که همه چیز بین تان جدید شود باز نکنید. شما هر دو زیادی در لحظه حال بسر می برید که این مسئله بتواند در حال حاضر اتفاق بیفتد.

دی
اجازه ندهید احساس مورد علاقه نبودن و تنهایی پیدا کنید. شما واقعاً می دانید که اگر پیشنهاد یا ایده شخصی را قبول نکنید کمی ناراحت می شود و به زودی رفتارش خوب می شود بنابراین ارزش ندارد وقتتان را با عصبانیت از بین ببرید. در هر صورت، در گذشته خیلی ها هم روی شما را زمین انداخته اند. این طور نیست؟

بهمن
دوستان همیشه نقش مهمی را در زندگی تان بازی می کنند. اما امروز از معاشرت با آنها سود زیادی می برید.آنها بسیار سرزنده می باشند و شاید با افراد جدیدی نیز آشنا شوید.اگر بعضی از شماها اکنون اطرافتان خلوت است اکنون فرصت دارید که اطراف خود را شلوغ کنید.

اسفند
مسئولیت ممکن است مانع از سروقت رسیدن باشد . به خصوص اگر بچه دار باشید. به جای عصبانیت و ناراحت شدن آن را بپذیرید اگر به استقبال خطر درگیر شدن با تصادف کوچکتر بروید.بعد از همه دیر رسیدن بهتر از آن است که تا دیر وقت در اداره تصادف محلی باشید.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟