پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

براد پیت و آنجلینا جولی، حلقه های ازدواج شان را گرفتند!

بنا به گزارشات رسیده ، براد پیت و آنجلینا جولی یکی از پرسنل خود را به جواهر فروشی ” نیل لین ” فرستادند ” تا حلقه های ازدوجشان را تحویل بگیرد.


انتشار خبر تحویل گرفتن حلقه های این زوج هالیوودی ، باعث شد دوباره شایعات زیادی درباره تارخ و مکان برگزاری ازدواج آنها منتشر شود و بسیاری حدس می زنند که مراسم عروسی این زوج بزودی برگزار شود.
نیل لین که قبلا” هم برای آنجلینا جولی جواهرات مختلفی طراحی کرده است ، به ساخت حلقه های نامزدی و عروسی برای ستاره های هالیوود مشهور است . حلقه های ستاره هایی همچون جسیکا سیمپسون و الن دیگنرز نیز توسط همین طراح و جواهرساز مشهور ساخته شده است.
ماه گذشته نیز لیام همسورث هم با حلقه ای که توسط نیل لین ساخته شده بود ، از مایلی سایرس خواستگاری کرد.

ماه گذشته، براد ۴۸ ساله ادعا کرد که برای ازدواج کردن با نامزدش هیچ عجله ای ندارد و با کمال میلی حاضر است صبر کند تا او و آنجلینای ۳۸ ساله هر دو در موقعیت مناسبی باشند. او گفت:” ما هنوز تاریخی تعیین نکرده ایم . برای من اصلا” مهم نیست حتما” مراسم ازدوجمان به این زودیها برگزار شود و اگر تا سال بعد هم به تعویق بیفتد اهمیتی ندارد”
با این حال شش فرزند این زوج با نامهای مدوکس ۱۱ ساله، پکس ۸ ساله ، زهرا ۷ ساله ، شیلو ۶ ساله و ناکسو ویوین ۴ ساله برای دیدن مراسم ازدواج پدر و مادرشان بی صبرانه منتظرند و مرتبا” از این زوج سئوال می کنند که چه زمانی ازدواج خواهند کرد!
ستاره فیلم ” آنها را با ملایمت بکش” گفت:” ما از جانب بچه ها خیلی تحت فشاریم و به همین دلیل حتما” باید این کار را انجام دهیم … بنابراین اگرچه هنوز تاریخ دقیقش معلوم نیست اما به همین زودیها برگزار خواهد شد و من از این بابت احساس خیلی خوبی دارم.”
این سومین ازدواج آنجلینا خواهد بود. این بازیگر زن مشهور در سال ۱۹۹۶ با بازیگر انگلیسی ، جان لی میلر ازدواج کرد و در سال ۱۹۹۹ از او جدا شد ، سپس در سال ۲۰۰۰ با بیلی باب ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۳ از او جدا شد.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟