پرشین ایس | فال روزانه امروز , جوک

و باز غافلگیری در کنسرت بنیامین +عکس

کنسرت بنیامین جمعه شب با غافلگیری ها و اتفاقات مختلف در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار شد و دوستداران این خواننده در شبی به یادماندنی باز هم با خواننده مورد علاقه شان دیدار تازه کردند.

این برنامه با بیست دقیقه تاخیر و در میان استقبال ویژه دوستداران بنیامین آغاز شد. این خواننده حدود سی قطعه را در اجرایش روی صحنه برد و توانست شب باشکوهی را برای دوستدارانش رقم بزند. از جمله غافلگیری های این برنامه حضور «سهراب پاکزاد» بود که در اواسط برنامه به صورت ناگهانی روی صحنه آمد و قطعه «گریه در ماه کامل» را به صورت دو صدائه با بنیامین اجرا کرد.

ادامه مطلب…

این غافلگیری باعث شد حال و هوای برنامه حسابی تغییر کند. همزمان با شروع کنسرت این خواننده ریمیکسی جالب روی اینترنت منتشر شد. در این ریمیکس، سی قطعه ای که این خواننده در برنامه اش اجرا کرد، در اختیار کسانی که در سالن نبودند قرار گرفت.

از جمله مهمانان این برنامه می توان به «فرید احمدی» اشاره کردکه از سوی محسن رجب پور به حاضران در سالن معرفی شد. فرید احمدی، ترانه سرای بنیامین و البته رفیق گرمابه و گلستانش است. رجب پور در بخشی از صحبت هایش نیز از هواداران همیشگی بنیامین که در سالن حضور داشتند، تشکر و قدردانی کرد اما بنیامین برای سورپرایز کردن هوادارانش فقط به حضور سهراب پاکزاد و ارائه ریمیکس، بسنده نکرد.


او در انتهای این برنامه هم با یک غافلگیری رومانتیک، صدای دست و جیغ حاضران در سالن را به اوج رساند. همزمان با اجرای قطعه آخر بنیامین از سقف استیج، برگ های پاییزی روی بنیامین و گروهش ریخته شد تا همه آخرین اجرای پاییزی بنیامین و گروهش را به خاطر بسپارند.

تنها نکته منفی این برنامه رفت و آمد بی مورد عوامل اجرایی سالن بود که باعث شد حاضران سالن در لحظاتی اعتراض کنند.


فال حافظ

ارسال نظر
پاسخ دهيد؟